Неділя, 29 Вересня

Багато хто з нас виріс із глибоким переконанням, що гроші — це зло, що розбагатіти чесним шляхом неможливо і що коштів на всіх не вистачить, адже багатство — привілей обраних. Сучасні психологи запевняють, що справи йдуть у точності навпаки, а підвищити свій фінансовий добробут можна, лише змінивши спосіб думок. Спробуємо?

1. Припиніть ненавидіти гроші

Для початку надягніть на зап’ястя звичайну гумку для грошей і, відтягнувши, клацайте себе по руці щоразу, коли на думку спаде негативна думка про гроші.

“Карайте” себе, якщо помітите роздратування з приводу чужого успіху, якщо зловите себе на страху залишитися без засобів для існування або подумаєте, що великі гроші не для вас. Такий прийом виробить у вас умовний рефлекс і поступово вилучить із підсвідомості негативні установки.

2. Постарайтеся не зациклюватися на грошах

Просто переконайте себе, що життя дасть вам все, що потрібно, і розслабтеся. Згідно із законом тяжіння, гроші тікають від того, хто за ними женеться, і, навпаки, притягуються до того, хто внутрішньо холоднокровний. Уявіть, що гроші до вас не прийдуть. Не прив’язуйтесь до результату. Адже навіть якщо нічого не вийде, ви залишитеся тією ж людиною і не докорятимете, не ненавидітимете себе і ваша самооцінка не знизиться.

3. Намалюйте в уяві образ багатої себе

Подумки увійдіть у цей образ, зрідніться з ним і почніть поводитися так, як поводилися б, якби у вас було багато грошей. Запам’ятайте правило: рівень доходу дорівнює рівню вашої гідності. Поводьтеся так, ніби ви гідні хорошої зарплати та дорогих подарунків. Не бійтеся заходити в дорогі ресторани, магазини, не тушуйте перед впливовими людьми.

4. Зверніть увагу на те, як ви робите покупки

Чи вибираєте ви те, що вам дійсно подобається, чи щоразу намагаєтеся заощаджувати? Якщо ваш варіант останній, вам навряд чи вдасться залучити великі гроші в життя. Адже щоразу ви показуєте Всесвіту, що бідні, і він безмовно погоджується з вами. Не варто витрачати останнє на фірмову сумку, просто почніть купувати продукти та одяг трохи дорожче, відвідувати магазини вищого рівня. І головне, ніколи не кажіть: «Дуже дорого для мене», «Мені таке не по кишені»…

5. Переконайте себе, що ви багаті

Для цього використовуйте ще один корисний прийом. Покладіть у гаманець суму, що дорівнює половині вашого середньомісячного доходу, і пройдіться з нею по магазинах. Приміряйте дорогі сукні, взуття, розглядайте предмети інтер’єру, які б ви могли купити на цю суму, але нічого не купуйте.

Кажіть собі: так, я можу купити це прямо зараз, маю достатньо грошей, просто не хочу. Періодично відкривайте гаманець, чіпайте гроші руками, ніби підтверджуючи свої слова. Виконуйте цю вправу кілька разів на місяць, згодом можна використовувати банківську картку та роздрукований чек з великою сумою на ньому.

6. Дійте

Якщо у вас є ідеї, як примножити доходи, не чекайте біля моря погоди, робіть кроки назустріч багатству. Всесвіт багатий, і він дасть вам все, що захочете, просто потрібно показати йому, що ви серйозно маєте намір розбагатіти.

Дайте відповідь собі на запитання: чи намагалися ви хоч раз у житті займатися серйозним заробітком? Чи доклали ви достатньо зусиль, щоб досягти вашої мети, чи здалися на півдорозі? Запам’ятайте, що недостатньо просто мріяти про гроші потрібно діяти. І тоді ваше завжди буде вашим!

7. Створіть свій стан

Якщо ви подивіться на всі боки, то швидко зрозумієте: «Люди, які горять на роботі, забуваючи про особисте життя, рідко бувають багаті». А це означає, що правило «Чим більше працюєш, тим більше грошей маєш» не працює. Якщо хоч раз приходили великі гроші, ви могли помітити, що вони з’являлися в той момент, коли ви знаходилися в стані щастя і грайливості. Саме тому такі гроші часто називають легкими.

Спробуйте відтворити такий стан, поринувши в радість, любов, ставши відкритою для всього нового, позбавившись тривоги і паніки. Такий стан дозволить вам притягнути всі блага світу, не дарма про багатих людей кажуть: «У них є статки». Переконайтеся, що ваш внутрішній стан дорівнює вашому фінансовому стану, і гроші потечуть до вас рікою.

PS

І пам’ятайте про п’ять звичок, які «крадуть» ваші гроші: постійне невдоволення життям і скиглі; заздрість та неприйняття чужого успіху; жадібність та надмірна економія; спрага халяви і прагнення все отримувати просто так, використовуючи оточуючих; страх мати гроші та викликати заздрість оточуючих.

Exit mobile version