В даний час важливо мати фінансову стабільність, тому багато хто починає шукати способи економії грошей. Однак іноді важко зрозуміти, де і коли відбуваються несанкціоновані витрати.
Розглянемо 6 побутових звичок, які мають бути усунені, щоб наші фінанси були краще організовані.
Купівля кави навинос
Деякі любителі кави часто купують його у великих стаканчиках навинос. Хоча на перший погляд це здається безневинною звичкою, насправді цілий рік вживання кави навинос може стати серйозною фінансовою статтею витрат.
Замість того щоб пити каву навинос, краще купити спеціальну кавоварку і насолоджуватися якісними капучино і лате вдома.
Відвідування ресторанів та кафе
Відвідування ресторанів та кафе стає звичкою для багатьох людей, особливо для тих, хто мешкає у великому місті. Однак це може бути дорого, особливо якщо ви їсте в ресторані (де ціни на їжу зазвичай набагато вищі, ніж у кафе).
Натомість намагайтеся готувати і вживати їжу вдома – це не тільки економічніше, а й корисніше.
Купівля продуктів
Багато людей схильні купувати продукти про запас, особливо якщо вони мають достатній рівень прибутку. Однак це може бути небезпечним, оскільки багато продуктів мають обмежений термін придатності, а потім стають непридатними до вживання.
Краще просто купувати те, що потрібно, щоби не викидати продукти, які ви не встигли з’їсти вчасно.
Купівля дешевих речей
Купувати дешеві речі – це не завжди правильне рішення. Часто вони швидко ламаються чи мають помітні дефекти. Це призводить до витрат на постійну заміну речей, запланованих для більш тривалого використання.
Краще купити якісний товар, що прослужить довше.
Використання техніки на ніч
Багато людей залишають увімкнену електроніку, навіть коли вона не використовується.
Здавалося б, що увімкнений телевізор або комп’ютер не розорять ваш бюджет, але врахуйте, що коли вони працюють безперервно, це призводить до підвищення рахунків за електроенергію.
Якщо ви не використовуєте комп’ютер або інші електронні пристрої, відключайте їх.
Велика залежність від машини
Машини вимагають додаткових витрат на пальне, ремонт запчастин, страхові платежі, платежі за кредитом тощо.
Тому, якщо можливо, постарайтеся використати громадський транспорт, ходити пішки чи навіть кататися на велосипеді у справах.