Субота, 23 Листопада

Якщо вам хочеться зберегти смак та користь полуниці до наступного сезону, ягоди можна заморозити або приготувати з них варення. Однак заготовки не завжди виходять бездоганними, тому ми вирішили розповісти про підготовку та тонкощі варіння полуничного варення, з якими у вас вийде приготувати ідеальні ласощі.

Для початку відповімо на запитання, яке мучить багатьох господинь, – чи варто мити полуницю перед варінням. Робити це потрібно обов’язково, але обережно, щоб не пошкодити ягоди.

Тепер варто поговорити про те, скільки цукру використати. Найчастіше в рецептах трапляються пропорції 1 до 1, тобто на кілограм ягід потрібно брати стільки ж цукрового піску.

Важливе значення має навіть потужність вогню, у якому вариться варення.

Найкраще, якщо ви підтримуватимете полум’я на рівні нижче середнього. Потім доведіть варення до кипіння, знімаючи піну. Постарайтеся, щоб ягоди не кипіли довше, ніж 5 хвилин, після чого відразу зменшіть вогонь.

У середньому, варіння полуничного варення не має перевищувати 35-40 хвилин. Однак деякі господарки тримають варення на вогні набагато довше, оскільки хочуть, щоб воно вийшло зрештою густим. 

У цьому випадку варто бути готовими до того, що частування замість апетитного яскраво-червоного відтінку буде мати не найпривабливіший коричневий колір.

Exit mobile version