Субота, 23 Листопада

Гороховий суп на столах з’являється не часто, оскільки склалася помилкова думка про те, що страва надто “навантажує” органи шлунково-кишкового тракту надмірною роботою. Але горох має значний список корисних властивостей. До того ж це чудове джерело рослинного білка. Якщо опанувати деякі кулінарні секрети, то гороховий суп можна зробити смачнішим і кориснішим.

Які три хитрощі у цьому допоможуть

Полегшення роботи шлунка

“Звинувачення” на адресу гороху частково виправдані. Якщо добре не підготувати бобову культуру, то шлунку з такою їжею впоратися буде складно. Тому горох завжди потрібно вимочувати у воді. Не всі господарки знають про те, що в рідині попередньо варто розчинити ложечку цукру.

Правильно підібрані прянощі

Деякі господині готують гороховий суп стандартно, запроваджуючи звичний набір приправ. До складу, як правило, входять чорний та запашний перці, лавровий лист, цибуля та часник. Вибрані варіанти, безумовно, хороші, але вони не зроблять гороховий суп таким, що запам’ятовується.

Краще зробити страву пікантнішою, звернувши увагу на порошковий імбир. Відмінно поєднуються з гороховим супом також кумін, кардамон та фенхель. Всі перелічені спеції мають багатий склад, здатний не тільки покращити смак страви, але й помітно зміцнити здоров’я.

Заправка

Далеко не всі господині заправляють гороховий суп, через що страва здається надто банальною і не такою цікавою. Тому цю ситуацію важливо виправити.

Наприклад, звичайний лимонний сік зробить суп яскравішим і смачнішим. До того ж, лимонний сік допомагає зміцнити імунітет та запобігти передчасному старінню.

Деякі гурмани як вишукане заправлення використовують винний оцет. Такий варіант просто перетворить звичний гороховий суп.

Заправки прийнято вводити в готову страву.

Exit mobile version