Робот, використаний Національним управлінням океанічної атмосфери (NOAA), зняв ураган на відео, як ніколи раніше. Відео було опубліковано на YouTube і містить кадри, зняті Saildrone NOAA, безпілотником довжиною 7 метрів.
Відео не дуже довге, займає лише 27 секунд, не враховуючи вторинного відео урагану, яке містить ще приблизно 30 секунд того, що NOAA називає «основними моментами». Однак на відео ми чітко бачимо, як хвилі та шторм розкидають Saildrone. Це інтригуюче й жахливе видовище, особливо якщо уявити будь-який пілотований човен у ньому.
Відео було знято під час урагану «Фіона» 22 вересня. Saildrone, який зняв відео, розташований в Атлантичному океані, і, сподіваємось, дасть нам ще глибше розуміння цих штормів у майбутньому. Програма Saildrone є частиною співпраці між NOAA та інженерною компанією (також називається Saildrone).
Дрон зустрів хвилі, які досягали 50 футів, повідомляє Mashable. Швидкість вітру довкола дрона досягала 100 миль/год. Але ці Saildrone розроблені спеціально для такого роду роботи, тому вони можуть знімати високоякісне відео урагану в дії. Мета, як розповіли Mashable океанографи NOAA , — пройти прямо крізь ураган.
Це включає проходження крізь очну стінку – найбільш руйнівну область урагану. Очна стінка – це область урагану, де вітри та опади найбільш інтенсивні. Мати безпілотник, який може не тільки протистояти цим вітрам і дощам, але й знімати відео урагану в цьому штаті, теж не маленький подвиг.
Відео урагану не містить аудіо. Але, чесно кажучи, там, мабуть, мало що можна почути, окрім сильного дощу, що б’є по дрону, та сильного вітру. У всякому разі, це, мабуть, прозвучало б оглушливо та спотворено через те, наскільки воно гучне.
У майбутньому вчені також сподіваються, що штучний інтелект допоможе передбачити небезпечні урагани , що спростить їх вивчення.