П’ятниця, 22 Листопада

На перший погляд, під час використання робота-пилососа Xiaomi не має бути жодних проблем. Адже це розумний пристрій, створений для того, щоби позбавити нас клопоту раз і назавжди.

Частково так і є, але все ж таки є певні інструкції, які треба виконати, щоб відпочивати на дивані, поки техніка виконує свої обовʼязки. У статті розповімо про те, як правильно користуватися роботом-пилососом Xiaomi та готуватися до прибирання.

Перше заряджання

Робот-пилосос — акумуляторний пристрій, тому, як і смартфон, потребує дозаряджання. Дуже важливо правильно виконати цю процедуру вперше після купівлі.

Як заряджати пилосос:

  1. Підключіть зарядну станцію до розетки.
  2. Розмістіть її таким чином, щоб між нею та стінами було не менше ніж 50 см вільного простору, а спереду — не менш як метр.
  3. Встановіть девайс на базу. Якщо все працює коректно, запрацюють індикатори.
  4. Якщо індикатор на корпусі приладу перестав мерехтіти й загорівся білим кольором, значить заряджання закінчено, і робот-пилосос Xiaomi можна використовувати за призначенням.

Налаштування застосунку

Керувати пристроєм можна за допомогою мобільного застосунку Xiaomi на вашому смартфоні. Його можна завантажити для Android та iOS.

Після запуску програми необхідно вказати сервер. Краще вибрати Європу або США. Після цього треба створити обліковий запис і завершити реєстрацію.

Далі переходимо до пункту «Додавання пристроїв» і знаходимо свого домашнього помічника в переліку «Mi Robot». Після цього треба натиснути на корпусі пилососа кнопку з малюнком дому та тримати її приблизно 5 секунд до сигналу, який означатиме, що пристрої синхронізувалися.

Далі користувач знову переходить до пункту «Mi Robot», щоби під’єднатися до домашнього Wi-Fi. Для завершення налаштування необхідно вказати базове місцеперебування робота.

Як підготуватися до прибирання

Що треба зробити перед запуском:

  1. Прибрати дроти.
  2. Прибрати краї довгих штор, якщо вони сягають підлоги.
  3. Перед початком циклу не забувайте оглянути підлогу. Це особливо доречно, коли йдеться про дитячу кімнату. Якщо там лежать іграшки й дрібні речі на кшталт деталей ЛЕГО, їх потрібно прибрати. Робот може затягнути їх разом зі сміттям. Тверді елементи всередині можуть призвести до некоректної роботи або навіть виходу приладу з ладу.
  4. Також із підлоги треба прибрати предмети, які здатні падати й перевертатися: вази, торшери, тепловентилятори. Потужний робот може їх ненароком перекинути.
  5. Якщо в будинку є круті сходи, не забудьте подбати про захисний екран.

Під час першого прибирання варто приділити час і зробити це разом. Ви зможете коригувати дії пристрою, а наступного разу він впорається самостійно.

Не забувайте, що робот потребує певного догляду. Це продовжить термін його експлуатації. Виконуйте все, що вказано в інструкції виробника.

Exit mobile version