П’ятниця, 20 Вересня

У багатьох містах для зменшення скупчення транспорту на дорогах зробили платним в’їзд до районів, де найчастіше виникають пробки. Але це лише один із варіантів боротьби з автомобільними пробками. 

Платний в’їзд на певні території введений, наприклад, у таких містах як Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Париж, Лондон. Наприклад, у Лондоні вам потрібно буде заплатити 14 фунтів стерлінгів. Причому діє це все лише з 7 до 18 години з понеділка по п’ятницю в будь-які дні, крім святкових (і вихідних).

Крім цього, у Лондоні водії старіших машин, які забруднюють навколишнє середовище надто сильно (сильніше, ніж зазначено у стандартах), мають платити за в’їзд у зону з низьким рівнем викидів 12,5 фунтів стерлінгів.

У Китаї, наприклад, на дорогах встановлено камери. Так держава бореться з автомобілями, що незаконно зупинилися біля доріг.

Крім цього, у Китаї та Японії використовуються складні розв’язки, які теж допомагають боротися із заторами. Найскладнішу подібну розв’язку ви можете зустріти у Китаї. Її висота – 37 м, а ще вона складається з 15 з’їздів, 20 смуг.

Однією з найпопулярніших практик вважається фінансування громадського транспорту. Сьогодні у практично будь-якому великому місті існують для такого транспорту окремі смуги. Тому на автобусі іноді люди навіть дістаються до призначеного місця швидше, бо не стоять у пробках.

У Південній Кореї уряд пішов ще далі і об’єднав метро із наземним громадським транспортом. Наразі люди витрачають на пересадки не більше двох хвилин.

У Нью-Йорку влада зробила на Бродвеї велосипедні доріжки довжиною більш ніж 250 км. Ще там збільшилася кількість автобусних ліній, а з травня 2009 року цією вулицею більше не можна їздити на особистих автомобілях.

Незвичайний спосіб боротьби із пробками придумали у Греції. Там все залежить від того, парне число на календарі чи ні. Якщо так, то в центр міста можуть потрапити лише машини з парними номерами, якщо ні, то лише з непарними.

Exit mobile version