Неділя, 5 Травня

AirHelp, німецька компанія з управління претензіями, яка спеціалізується на заявах про порушення роботи авіакомпаній, вперше опублікувала свій рейтинг найбільших аеропортів світу в 2015 році і продовжує щорічно публікувати оновлені рейтинги

AirHelp ранжує найбільші аеропорти світу за трьома показниками: вчасна робота, якість обслуговування, а також їжа та магазини.

Аеропорти оцінюються за 10-бальною шкалою за трьома критеріями. Показники вчасно вимірюють, наскільки вчасно вилітають і прибувають рейси, і становить 60% загальної оцінки аеропорту.

Ще 20% оцінки становить якість обслуговування. Його оцінюють за якістю обслуговування клієнтів, швидкістю очікування та чистотою аеропорту. Продукти харчування та магазини становлять остаточні 20% оцінки; Дані збираються від пасажирів, які оцінюють їжу та варіанти покупок за шкалою від одного до п’яти.

AirHelp пояснила у своїй методологічній записі, що не включає аеропорти, про які «не може отримати дані», і що рейтинг включає лише «найвідоміші та найбільш використовувані аеропорти світу».

Катарський аеропорт Хамад (м. Доха) — найкращий аеропорт світу.

У верхній частині списку: катарський міжнародний аеропорт Хамад, який випередив 131 інші аеропорт на першому місці. Він отримав загальну оцінку 8,39 з десяти можливих.

Але в той час як аеропорт Катару яскраво сяяв, кілька європейських аеропортів опинилися в нижній частині списку. Згідно з рейтингом AirHelp, 8 з 10 найгірших аеропортів світу розташовані в Європі. У нижню десятку також входить один аеропорт Близького Сходу та один аеропорт Північної Америки.

Подивіться на 10 аеропортів, які AirHelp визнали найгіршими у світі. Учасники розташовуються в порядку спадання відповідно до їх підсумкових балів.

10. Лондонський аеропорт Гатвік (Лондон, Великобританія)

Лондонський аеропорт Гатвік є другим за завантаженістю аеропортом у Великобританії. У 2021 році він обслужив 6,2 мільйона пасажирів. Маючи оцінку 4/10 на Skytrax, британській авіакомпанії та сайті огляду клієнтів аеропорту, багато пасажирів скаржилися на те, наскільки «завантажений і галасливий» аеропорт і що в ньому «жахливі умови» для дітей. Аеропорт також увійшов у список найгірших аеропортів Forbes у 2020 році.

9. Аеропорт Біллі Бішоп Торонто Сіті (Торонто, Канада)

Аеропорт Торонто-Сіті імені Біллі Бішопа – дев’ятий за завантаженістю аеропорт Канади. У 2021 році він обслужив 282 000 пасажирів.

Хоча AirHelp назвав аеропорт одним з найгірших у світі, він має 4-зірковий регіональний рейтинг на Skytrax. Аеропорт також зберігає оцінку 4,3 зірки з понад 1000 відгуків у Google, причому одна з користувачів сказала, що вона цінує, наскільки він «добре організований».

8. Аеропорт Порту (Порту, Португалія)

Аеропорт Порту – другий за завантаженістю аеропорт Португалії. У 2019 році він обслужив понад 13 мільйонів пасажирів.

Він має a4-зірковий регіональний рейтингна Skytrax, де є пасажириоціненоаеропорт 6/10. Схоже, що громадська думка розділилася, хоча один пасажир сказав, що аеропорт«один з найкращих у Європі» інший скаржився на неякісну їжу та надзвичайно довгиі черги.

7. Аеропорт Париж Орлі (Париж, Франція)

Паризький аеропорт Орлі був паризьким головни аеропортом до відкриття Шарля де Голля в 1974 році. Другий за завантаженістю аеропорт Франції обслужив 15,7 мільйона пасажирів у 2021 році.

Аеропорт отримав оцінку 3/10Skytrax. Один з користувачів назвав його «найгіршим аеропортом усіх часів». Інший зазначив, що там все «надзвичайно повільно та довго». В очікування на імміграції можна пропустити свій рейс.

6. Аеропорт Манчестера (Манчестер, Великобританія)

Аеропорт Манчестера – це третій за завантаженістю аеропорт Великобританії. Він обслужив 6,7 мільйона пасажирів у 2020 році.

Аеропорт має оцінку 2/10 на Skytrax. За словами пасажирів аеропорт «не відповідає цілям» і «обкрадає» дорогою платою за паркування в аеропорту. Інші пасажири сказали, що чекали більше двох годин, щоб отримати свій багаж.

5. Міжнародний аеропорт Мальти (Мальта, Мальта)

Міжнародний аеропорт Мальти – Мальтійські острови. Аеропорт обслужив1,7 мільйона пасажирів у 2020 році.

Аеропорт отримав оцінку 6/10 на Skytrax. Італійський мандрівник сказав, що аеропорт «замалий для кількості пасажирів, які він обслуговує», і кілька людей спали на підлозі через відсутність місць в аеропорту. Ще один мандрівник порадив майбутнім мандрівникам бути в аеропорту раніше, оскільки затримки є звичайною справою.

4. Міжнародний аеропорт Анрі Коанди (Бухарест, Румунія)

Міжнародний аеропорт імені Анрі Коанди — це Румунія. Найзавантаженіший аеропорт обслужив майже 7 мільйонів мандрівників у 2021 році.

Аеропорт має оцінку 4/10 на Skytrax. Один пасажир скаржився, що персонал “дещо агресивний” і непривітний. Один онлайн-користувач сказав, що аеропорт «старий і нагадує 1960-ті».

3. Аеропорт Ейндховена (Ейндховен, Нідерланди)

Аеропорт, який має оцінку 4/10 на Skytrax. За словами мандрівників, він маленький і працює «дуже грубий персонал». Інший користувач сказав, що аеропорт нагадує “хлів для худоби” оскільки пасажирів змушують чекати на відкритому повітрі.

2. Міжнародний аеропорт Кувейту (Кувейт, Кувейт)

Міжнародний аеропорт Кувей обслужив понад 15 мільйонів людей у ​​2019 році. Він також має військову авіабазу, яка використовується ВПС Кувейту.

Аеропорт має оцінку 2/10 на Skytrax. Деякі пасажири скаржаться на жахливий запах в аеропорту і на «непрофесійну та повільну посадку».

Лісабонський аеропорт Портела (Лісабон, Португалія)

Лісабонський аеропорт Портела обслужив більше ніж 31 млн пасажирів у 2019 році, що робить його 16-м за завантаженістю в Європі.

Пасажири часто скаржаться на довгі черги в імміграційній службі, де деякі чекають до шести годин, щоб пройти паспортний контроль. Аеропорт має середню оцінку 3/10 на Skytrax. Один користувач сказав, що це «найгірший аеропорт, з якого ми коли-небудь подорожували».

Exit mobile version