Субота, 23 Листопада

Кляр можна назвати рідким тістом, в якому потрібно вмочувати продукти перед тим, як їх обсмажити. Так страва залишається соковитою усередині, а зверху набуває апетитної хрумкої скоринки.

Існує безліч рецептів кляру, але в цій статті ми розповімо про три найпопулярніші і найпростіші варіанти його приготування.

Кляр на воді

Жовтки двох яєць змішайте зі столовою ложкою соняшникової олії та половиною склянки води, після чого додайте сіль та спеції та, енергійно помішуючи, півсклянки борошна.

Збивайте кляр вінчиком, поки не вдасться досягти консистенції сметани, а потім акуратно з’єднайте із збитими в окремому посуді білками (не забудьте додати до них щіпку солі) і використовуйте його для приготування м’яса та птиці, а також будь-яких овочів.

Молочний кляр

Починаємо готувати кляр так само, як і в попередньому випадку: візьміть 3 яйця та відокремте жовтки від білків. Змішайте їх (жовтки) із 0,5 склянки молока. Після додавання карі і солі всипте склянку просіяного борошна, збийте отриману масу, а потім з акуратністю введіть збиті окремо білки.

Така версія кляра ідеально підходить для смаження сиру або курячих нагетсів.

Кляр на пиві

Для приготування пивного кляру необхідно змішати 2 яєчні жовтки, склянку світлого пива, столову ложку соняшникової олії, сіль та спеції. Потім поступово додаючи склянку борошна, замішати кляр. Білки слід збити в міцну піну та акуратно з’єднати з рідким тістом кляру.

Такий кляр можна використовувати для обсмажування риби, морепродуктів – креветок та кальмарів. Він також може бути використаний для запікання овочів, таких як цибуля та болгарський перець.

Exit mobile version