П’ятниця, 20 Вересня

Однією з ознак правильно приготовленої підливи є достатня густота. Прийнято вважати, що існує лише один спосіб уникнути отримання надто рідкого соусу – це додавання борошна чи крохмалю. Однак досвідчені кулінари запевняють: досягти потрібного результату можна і без застосування подібних загусників.

Не можна забувати про таке: надлишок борошняного або крохмального компонента позбавляє підливу яскравого смаку, підвищує її калорійність і може зробити консистенцію менш вдалою (не виключена поява грудок).

На щастя, є одна маленька хитрість, що дозволяє частково або навіть повністю відмовитися від використання сипких продуктів при приготуванні соусу.

Суть кулінарного лайфхаку

Готуючи підливу, бажано використовувати не воду, а бульйон. Проте йдеться про м’ясний чи рибний відвар. Овочевий бульйон навряд чи зможе загуснути соус.

Є ще один непоганий варіант: зробити одним із компонентів підливи воду, що залишилася в каструлі після варіння макаронів або рису. У цьому випадку підлива теж набуде густоти.

Використання бульйону або «макаронної» води – гарантія отримання не тільки густого, але й дуже смачного, а також корисного соусу. Підлива вийде апетитною, чудово поєднуватиметься з м’ясом і з будь-яким гарніром.

Exit mobile version