Навіть господарки з багаторічним стажем не завжди знають про те, як готувати ту чи іншу новомодну страву. Взяти хоч ті ж панкейки – багато хто помилково вважає, що вони нічим не відрізняються від оладок. Але різниця між ними є, і суттєва.
Так, від тонких млинців панкейки відрізняє щільніша структура. Для їхнього приготування олія використовується лише в тісті – на сковороду рослинний жир лити не треба. Пишність досягається не за рахунок дріжджів, а завдяки розпушувачу, соді та збитому білку.
Готові панкейки мають нейтральний смак, тому вони добрі і з солодкими топінгами, і з солоними добавками.
Щоб бути впевненими в тому, що страва вийде “на всі 100”, при її приготуванні варто дотримуватись ряду правил.
Так, всі інгредієнти мають бути кімнатної температури, тому заздалегідь дістаньте з холодильника яйця, молоко, кефір та інші компоненти.
Не варто довго збивати тісто, намагаючись досягти його абсолютної однорідності. Тривале перемішування призводить до утворення клейковини, внаслідок чого тісто вийде надто важким.
Просто змішайте сухі компоненти з рідкими, швидко розмішавши їх за допомогою вінчика. Якщо в тісті залишилися невеликі грудочки – нічого страшного, у процесі смаження вони зникнуть. А ось смажать панкейки на вогні середньої потужності спочатку з одного боку, а потім – з іншого. Подавати їх варто гарячими.