Четвер, 19 Вересня

Портал Healthline пише, що спеціальна кавова дієта може допомогти скинути вагу. Такий варіант харчування передбачає, що ви щодня п’єте кілька чашок цього напою, а калорійність вашого раціону суворо обмежується.

Подібна дієта стала популярною завдяки книзі «Дієта любителя кави», яку написав доктор Боб Арно. За словами автора, кілька чашок такого напою дозволяють прискорити обмін речовин, позбутися більшої кількості жиру, зменшити апетит та уповільнити засвоєння калорій із їжі.

Вважається, що при кавовій дієті потрібно вживати як мінімум три чашки (тобто 720 мл) кави світлого обсмажування на добу. У каві подібного виду антиоксидантів міститься більше, ніж у темній. Але додавати вершки чи цукор у напій не можна.

Що стосується харчування, то потрібно в один із прийомів їжі вживати смузі з листових овочів. Приготувати цей напій потрібно вдома.

Основні ж страви та різні перекушування повинні містити мало калорій. Крім цього, рекомендується відмовитися від сильно оброблених продуктів: заморожених напівфабрикатів, рафінованих виробів та ін.

Відомо, що кава може допомогти скинути зайві кілограми завдяки двом перевагам. Це зниження апетиту та покращення метаболізму. При цьому дослідження демонструють, що кава, якщо випити одну чашку до їжі, може вплинути на кількість з’їденої їжі. У той же час при вживанні цього напою за 3-4,5 години до їди вона ніяк не вплине на схуднення.

Кавова дієта може також зашкодити організму. Наприклад, при надмірному вживанні кофеїну може піднятися тиск. А оскільки кава вважається сечогінним засобом, часте сечовипускання здатне вивести з організму і корисні речовини. Крім того, кофеїн у великих кількостях може призвести до безсоння, головного болю, депресії, серцевого нападу, остеопорозу, високої ймовірності перелому кісток.

Разом з тим, подібні дієти часто призводять до повторного набору ваги. Пов’язано це із пристосуванням організму до нової кількості калорій. Тобто, коли ви різко зменшуєте калорійність, це сповільнює обмін речовин, через що ви спалюєте менше жиру. Також різні гормональні зміни можуть підвищити апетит.

Exit mobile version