П’ятниця, 27 Вересня

Спекотне літо – пора відкритого одягу. З естетичного погляду видаляти волосся під пахвами чи ні — питання вашого смаку. А як щодо здоров’я? Чи не шкодить гоління пахв ніжній шкірі? Розберемося по порядку.

Є думка, що процес видалення волосся може вплинути на потові залози. Мовляв, варто поголитися і почнеш потіти ще сильніше. Однак насправді волосяні фолікули та потові залози безпосередньо один з одним не пов’язані.

Головне завдання волосяних фолікул – зростання волосся. Потові залози розташовані поруч і займаються своєю функцією, тому процес видалення волосків ніяк на них не вплине. Однак, щоб не нашкодити своїм пахвам, потрібно пам’ятати про пару важливих правил.

По-перше, якщо ви користуєтеся бритвою, постарайтеся працювати акуратно і не дряпати шкіру. Щоб зменшити тертя, візьміть спеціальний крем чи піну.

По-друге, якщо ви вирішили видалити волосся за допомогою крему-депілятора, не забудьте виконати протиалергічну пробу. Багато хто нехтує цією рекомендацією, і дарма: речовини в подібних засобах з високою ймовірністю можуть спровокувати алергічну реакцію у власників чутливої ​​шкіри. Тому спробуйте нанести невелику кількість крему на зап’ястя та почекати. Якщо з’явилися неприємні відчуття, одразу ж змийте.

По-третє, не висмикуйте по можливості волоски. Це найшкідливіший для вашої шкіри метод видалення волосся, який може спровокувати розвиток фолікуліту.

Що робити, якщо ви сильно потієте влітку? Спробуйте дезодорант-антиперсперант, він допоможе врегулювати потовиділення. Також можна скоригувати свій раціон. Меню без гострої їжі, з великою кількістю овочів та фруктів допоможе ліквідувати запах поту. Ще можна запастися дезінфікуючими серветками, дитячою присипкою та тальком, пише видання Sohu.

Exit mobile version