Субота, 18 Травня

Багато людей звикли випивати склянку (а то й пару склянок) простої води перед відходом до сну. Їм здається, що у цій звичці немає нічого страшного.

Деякі взагалі впевнені в тому, що вживання рідини пізно ввечері позитивно впливає на їх стан. З одного боку, у цьому є частка істини. З іншого боку, є один негативний момент, який, цілком можливо, змусить чимало людей відмовитися від «нешкідливої» звички.

Чим небезпечне вживання води перед сном

Якщо пізно ввечері людина вип’є занадто багато води, то її сон, можливо, не буде спокійним. Вся справа в надлишку рідини в організмі. Швидше за все, відбудеться нічне пробудження та захочеться сходити до туалету. Переривання сну – це не дуже добре. Подібного явища бажано уникати.

А що робити, якщо пити дуже хочеться

Потрібно розуміти таке: якщо організм “дав явний сигнал”, то ігнорувати його не можна.

Якщо ви відчуваєте сильну спрагу перед сном, випити трохи води можна. І навіть треба. Головне – не переборщувати. І все ж таки треба навчитися вживати воду так, щоб до пізнього вечора не було потреби у великому її обсязі.

Вживайте достатньо води вранці, днем ​​та раннім вечором. Дві години перед сном – це той час, коли не бажано пити надто багато рідини. А чверть години перед початком нічного відпочинку це період, коли краще взагалі обійтися без води.

Exit mobile version