П’ятниця, 22 Листопада

Журнал CEOWORLD до кінця року склав рейтинг найздоровіших країн світу. Для оцінки рівня здоров’я населення кожної держави експерти використали дані Відділу народонаселення ООН, Світового банку, фахівців ВООЗ та дослідження наукового видання The Lancet.

До рейтингу потрапили країни з населенням понад мільйон людей — у підсумковий варіант увійшли 195 країн. Щоб поставити підсумкову оцінку та визначити місце держави у рейтингу, експерти вичитали оцінку ризику з оцінки стану здоров’я.

Виявилося, що теорія про користь середземноморської дієти має право на життя. Любителі оливкової олії, італійці очолили список найздоровіших країн. Їхній секрет дуже простий: збалансоване харчування та активний спосіб життя дають відчутний результат. Та й не варто забувати, що острів Сардинія офіційно входить до списку «блакитних зон», тобто місць із великою кількістю довгожителів.

Друге місце посів Сінгапур, третє дісталося Ісландії. До десятки найкращих також потрапили: Гонконг, Фінляндія, Тайвань, Нова Зеландія, Австралія, Монако, Норвегія.

Звички довгожителів

Люди по всьому мірі намагаються з’ясувати, що може допомогти зберегти здоров’я до глибокої старості. На жаль, жодної чарівної таблетки поки що не існує. Хочете бути здоровим — доведеться докладати певних зусиль упродовж усього життя.

Вчені з Університету Торонто з’ясували, які відмінні риси мають довгожителі. Виявилося що міцним здоров’ям могли похвалитися літні люди, які:

  1. не курили;
  2. не мали хвороб серця;
  3. не страждали від артриту;
  4. добре заробляли;
  5. не мучилися від безсоння;
  6. були жіночої статі;
  7. не страждали від зайвої ваги.
Exit mobile version