Субота, 4 Травня

Усі ми старіємо з різною швидкістю. Пов’язано це з тим, що в когось молекулярні ушкодження накопичуються швидше, а в когось повільніше. Нещодавно дослідники виявили, що психологічний стан навіть більше впливає на цей процес, ніж шкідливі звички.

У статті, опублікованій у виданні Aging-US, вчені дійшли висновку, що антивікова терапія має бути спрямована як на психічне, так і на фізичне здоров’я. У рамках співпраці Deep Longevity з американськими та китайськими фахівцями стало відомо, як самотність, відчуття незадоволеності чи неспокійний сон пов’язані зі швидкістю старіння. Взяли участь у дослідженні 11 914 дорослих китайців.

Найшвидше старіли кілька категорій людей. Це ті, хто пережив інсульт, хто страждає на хвороби легень і печінки, хто курить, а також ті, хто перебуває у вразливому емоційному стані. Понад те, було підтверджено, що відчуття самотності, безнадійності, нещастя сильніше збільшує біологічний вік людини, ніж куріння.

З інших факторів, що прискорюють старіння, виділяється відсутність партнера (самотність) та проживання у сільській місцевості.

Exit mobile version