Субота, 23 Листопада

Згідно з результатами нового дослідження, опублікованими в Molecular Psychiatry, після годинної прогулянки на природі рівень стресу у людини знижується. Зокрема, вчені виявили, що через 60 хвилин у людей зони мозку, які беруть участь у обробці стресу, починають працювати менш активно.

Фахівці з Lise Meitner Group for Environmental Neuroscience у рамках недавнього дослідження вивчили активність часток мозку, що беруть участь у обробці стресу, у 63 осіб. При цьому вчені порівнювали роботу мозку перед прогулянкою лісом Грюневальд або торговельною вулицею з рухом транспорту в Берліні і після цього.

В результаті виявилося, що після прогулянки на природі у людини знижується активність у мигдалеподібному тілі. Це дозволяє припустити, що природа позитивно впливає активність областей мозку, що з пов’язані зі стресом.

При цьому цікаво, що активність мозку в областях, що відповідають за стрес, після прогулянок містом залишалася стабільною та не підвищувалася. Це означає, що все-таки думка про негативний вплив міського середовища на людину – міф.

Exit mobile version