П’ятниця, 22 Листопада

Насамперед, необхідно знати, що не варто підбирати температуру води залежно від пори року, тобто влітку вмивати обличчя холодною, а взимку – гарячою. Це велика помилка. З цієї причини, а також враховуючи, що екстремальні температури можуть безпосередньо впливати на зовнішній вигляд шкіри, ідеальним варіантом є умивання обличчя теплою водою, уникаючи гарячої або дуже гарячої води.

Тим, хто погано переносить холодну воду, рекомендується вмиватися теплою та поступово знижувати градуси. Таким чином ви зможете стимулювати кровообіг у шкірі та розслабити м’язи обличчя. Крім того, умивання теплою водою найбільше рекомендується при акне або надмірно чутливій шкірі, що робить його найкращим варіантом, коли йдеться про очищення обличчя.

Коли потрібно вмиватися холодною водою?

Умивання в холодній воді має багато переваг, тому його рекомендується використовувати під час процедури з очищення обличчя. Хоча вище було зазначено, що ідеальним варіантом є тепла вода, все ж таки необхідно привчати себе до гігієнічних процедур більш прохолодною рідиною.

Оскільки холодна вода тонізує дерму, допомагає стимулювати кровообіг, дозволяє токсинам краще виводитись через капіляри, запобігає появі прищів та інших проблем зі шкірою, забезпечує дермі підтягуючий ефект та зменшує запалення на обличчі, ефективність її використання складно переоцінити.

Таким чином, якщо ви станете регулярно вмиватися холодною водою, ваша шкіра виглядатиме здоровішою і доглянутою. Це ідеальний варіант для всіх, хто може витримувати низькі температури.

Коли вмиватися теплою водою?

Як уже говорилося вище, ідеальним варіантом є умивання обличчя теплою (прохолодною) водою. Як і у випадку з волоссям, початкове використання теплою та завершення процедури холодною водою дозволить вам скористатися перевагами обох температур і таким чином покращити догляд за шкірою.

Для досягнення найкращих результатів рекомендується злегка змочити обличчя теплою водою, потім нанести засіб, що очищає, і втерти його в шкіру, щоб видалити бруд і шкірне сало.

Після цього промийте дерму холодною водою, щоб пори закрилися, тому що під впливом теплої вони відкриваються і шкіра ущільнюється. В результаті вона стане ідеально чистою та тонізованою.

Тепла вода не тільки допоможе глибоко очистити шкіру, але й збереже її здоровою, оберігаючи обличчя від різких перепадів температури, які можуть порушити баланс.

Коли корисно вмивати обличчя гарячою водою?

Хоча раніше згадувалося, що краще відмовитись від використання гарячої води, чи можна все-таки іноді її застосовувати? Звичайно так. У деяких випадках це дуже корисно і допоможе вам у процедурі очищення обличчя.

Якщо ви хочете використовувати гарячу воду, то найкраще це робити при знятті макіяжу, так як холодна рідина ускладнює видалення застиглої через низьку температуру декоративної косметики.

Гарячу воду можна також використовувати для періодичного чищення обличчя. Наприклад, якщо ви хочете видалити вугри, оскільки під впливом високих температур розширюються закупорені пори.

Ще однією причиною для використання гарячої води є процес видалення волосся на обличчі. Адже завдяки високим температурам відкриваються фолікули, полегшуючи депіляцію.

Як бачите, гаряча вода та її пара можуть бути корисними для глибокого чищення обличчя. Однак слід обмежити їх використання, так як висока температура здатна зневоднювати дерму і видаляти природні олії, які її захищають, що призводить до сухості та підвищеного вироблення шкірного сала.

Гаряча вода також може спричинити появу екземи, почервоніння або роздратування, тому слід відмовитись від її застосування під час щоденної процедури очищення обличчя, особливо для чутливої ​​шкіри.

Вважається, що область шкіри навколо очей потребує окремого догляду. Адже дерма тут дуже ніжна, тонка і від природи майже не містить сальних залоз. Тому саме тут з’являються перші зморшки.

Exit mobile version