Понеділок, 6 Травня

У сучасному ремонті все частіше використовуються натяжні стелі. Їхні переваги очевидні, адже йдеться про швидкий монтаж, невисоку вартість і просте обслуговування. Однак деякі люди стикаються з проблемою, коли під натяжними стелями починає з’являтися пліснява. Причини та як з нею боротися слід розібрати докладніше.

Чому з’являється грибок

Є кілька причин, чому під натяжною стелею може з’являтися грибок:

  1. Немає якісної вентиляції. Дуже часто порушуються базові правила монтажу. Як показує практика, навіть замовники не контролюють наявність вентиляції, а потім дивуються, чому подібні неприємності виявляють себе.
  2. Між стелею та полотном починає накопичуватися волога. Найчастіше це відбувається в зимовий час, коли з’являється місток холоду.
  3. Також подібна неприємність може виявитися у людей, які живуть на останньому поверсі та у них протікає дах.
  4. На трубах починає накопичуватися волога. Поширена ситуація: від сусідів зверху трубами поступово починає стікати вода.
  5. Поверхня натяжної стелі перед монтажем не оброблялася спеціальним складом.

Також грибок почне з’являтись, якщо вологість у приміщенні становить 93% або більше. Саме тому у ванній кімнаті встановлювати натяжні стелі настійно не рекомендується.

Чи потрібно боротися

Подібна неприємність завдає чимало клопоту та фінансових витрат. Винуватцем появи цвілі виступає вода та підвищена вологість. Проблема полягає в тому, що під натяжною стелею грибок почувається комфортно, тому він активно розвивається.

Частина людей намагається ігнорувати подібну проблему та вважають її незначною. А хіба грибок та плісняву можна назвати нормою? Грибок активно поширюється, проникаючи у всі поверхні. Підсумок це небезпечні хронічні захворювання.

Як боротися з грибком під натяжною стелею

Якщо грибок вже виявився, доведеться знімати всю конструкцію. Для цього потрібно викликати майстрів, які можуть зняти полотно, не зашкодивши його. Полотно можна спробувати зняти самостійно, але тут варто зважати на ризики, адже один неакуратний рух і на полотні залишаться серйозні пошкодження.

Після зняття стелі потрібно використовувати спеціальну хімію. Вона підбирається індивідуально в залежності від типу поверхні та інших важливих факторів. Обробка повинна виконуватись у кілька етапів, тоді вдасться досягти гарного ефекту.

Перед встановленням полотна на його місце варто добре просушити поверхню. В ідеалі обробку від грибка виконувати до монтажу стелі, але цю процедуру більшість людей просто ігнорують.

Exit mobile version