П’ятниця, 18 Жовтня

Пророцтво, що самоздійснюється, самопрограмування, самонавіювання — все це механізми, за допомогою яких людина, часто сама того не підозрюючи, впливає на своє життя. І якщо вона робить це несвідомо, то все, що з нею відбувається, здається їй долею, щасливою випадковістю або, навпаки, злим роком, який її переслідує. Насправді це все наслідки того, як ми самі себе програмуємо.

Як працює самопрограмування

Часто наш фокус уваги спрямований на те, в чому ми й так переконані, а решта залишається за межами сприйняття. Наприклад, ефект плацебо, коли людина програмує себе на одужання, впевнена, що приймає ефективні ліки. І протилежна ситуація, коли пацієнт, якому поставлено хибний діагноз, починає буквально гинути від неіснуючої хвороби.

Цей ефект можна спостерігати й у поширених ситуаціях. Якщо людина вважає, що вона невдаха, то так і буде. Але якщо вона упевнена, що вона щасливчик, то в неї все вийде. У результаті її вибір, рішення та фокус уваги підштовхнуть до того, щоб переконатися, що вона і так про себе знала.

Наша віра визначає наші вчинки, які зрештою призводять до того чи іншого очікуваного результату. І це можна і потрібно використовувати у своїх цілях, наприклад, для того, щоб змусити свої бажання здійснватися.

“Я все можу” або “у мене нічого не вийде” – ці фрази можуть визначити ваше майбутнє в той чи інший бік, і тільки від вас залежить, що вибрати.

Як запрограмувати себе на успіх

Проблеми не вирішуються з дефіциту чи розпачу — із цих станів вони лише продовжують множитися далі.

Як зупинити потік подій, які руйнують та послаблюють? Приймаєте для себе рішення, вмикаєте кнопку «стоп» у потоці думок, що запрограмував поточні події. І поступово тренуєте здатність дивитися на життя зі стану, де у вас все вийшло. Занурюєтеся ментально в той контекст, де ви інакше почуваєтеся, дієте і маєте інші результати.

Для того, щоб запрограмувати себе на успіх, важливо:

  • зберігати позитивний настрій;
  • вірити в те, що ви можете досягти того, про що мрієте;
  • концентруватися на успіхах, хоч би якими малими вони були;
  • думати про те, що завтра ви зможете більше.

Такий спосіб мислення робить людину не тільки більш успішною і щасливою, але і, як це не дивно, більш здоровою. Це не програма на самознищення та не поклоніння страхам предків, які боялися розбагатіти, боялися вирізнятися, боялися жити. Це новий рівень піклування про себе, що йде з голови.

Якщо ви не вірите в те, що ваша мета є досяжною, ви ніколи її не досягнете. Ви не дасте важливий внутрішній імпульс, не повернетеся у бік успіху, тому що там, на вашу думку, погано і нездійсненно. Багаття запалюється від маленького сірника.

Найважливіші фрази самопрограмування

  1. “Я можу”.
  2. “У мене вже виходить”.
  3. “Все, що відбувається, відбувається не зі мною, а для мене”.
  4. “Обставини складаються так, що я досягаю бажаного”.

Будь-яка мрія, яка стала дійсністю – це чітко спланований набір дій. Мрієте стати успішним? Визначтеся, в якій сфері, чим ви відрізнятиметеся від інших, у чому ваша сила та ваша перевага. Мрієте про кохання? Придумайте собі відповідного партнера, фантазуйте, яким він має бути, які стосунки будуть між вами.

Важливо змінити як своє мислення, так і поведінку. Тому що в гарний будинок у страшних черевиках не заходять. Прагніть щодня діяти так, наче ваше бажання вже здійснилося або ось-ось здійсниться. Завтра ви вже начальник, завтра у вас є бізнес, завтра ви готуєте сніданок для коханої людини.

Це буде непросто, бо болото хоч і засмоктує, але воно своє, тепле, затишне. Можливо, для перебудови сприйняття, мислення та поведінки піде не один місяць. Як для фігури мрії недостатньо одного дня дієти та спорту, так і для життя мрії недостатньо одного місяця. Це завжди інша модель мислення, поведінки та інший набір дій. Чи це важко? Безперечно. Але нові навички можна сформувати, а вони створять іншу реальність.

Exit mobile version