П’ятниця, 27 Вересня

Економія та ощадливість – це різні речі. Якщо поставлена ​​мета накопичити певну суму, це значить, що треба починати економити. Шлях до фінансової незалежності починається не від цього. Можна бути ощадливим, але при цьому не перейти на новий фінансовий рівень.

Заощаджувати – це добре?

Відмовляючи собі в чомусь, щоб назбирати певну суму, — це найпростіший шлях, що не гарантує заможне життя. Часто звичка берегти гроші переймається від батьків, котрі довго-довго відкладали в скарбничку, щоб придбати потрібну річ. При цьому роки йшли, а фінансовий стан не покращувався.

У чому помилка

Лихо поколінь у тому, що, накопичивши потрібну суму і витративши її на заповітну покупку, сім’ї знову залишалися без грошей. У таких випадках навіть покупка не дуже тішить, адже на певному етапі життя довелося постійно в чомусь собі відмовляти.

Нерідко люди змушені купувати предмети сумнівної якості, які довго не служать або часто ламаються, що знову ж таки пов’язано з витратами.

А економія на харчуванні закінчується походом в аптеку і покупкою недешевих ліків. Прикладів маса.

Як правильно

Щоб поліпшити фінансовий стан, людина має навчитися не економити, а менше витрачати заощадження, підвищувати рівень заробітку і примножувати накопичення.

Потрібно не соромитися вкладати гроші в особистий розвиток, змінювати коло спілкування, можливості, думати про покупку якісних речей і не забувати про задоволення від життя.

У жодному разі не слід економити на харчуванні та здоров’ї.

Exit mobile version