П’ятниця, 22 Листопада

Шашлик – страва, яка у багатьох людей асоціюється з пікніками. Приємно з’їсти кілька шматочків ніжного м’яса під час відпочинку на свіжому повітрі. Ось тільки іноді страва виходить досить жорсткою і не найапетитнішою.

Адже будь-якому гурману відомо: якщо шашлик погано жується і не тішить своїм смаком, то трапеза буде зіпсована. Як же уникнути цієї неприємності? Достатньо не допускати наведених нижче помилок.

Використання оцту

Оцет – популярний компонент маринаду. Ось тільки досвідчені кулінари не рекомендують використовувати цей продукт для приготування шашлику. Справа в тому, що оцтовий інгредієнт, всупереч поширеній думці, зовсім не пом’якшує волокна. Скоріше навпаки.

Тому краще маринувати м’ясо в кефірі, цибулі, томатному соку чи мінералці.

Довге маринування м’яса

Здавалося б, що довше маринуються м’ясні шматочки – тим краще. Адже тоді продукт виходить м’якшим. Але не можна забувати, що надмірна пухкість – це не найкраща консистенція для шашлику. Цілісності та приємного аромату явно не вистачатиме.

Тому бажано, щоб тривалість маринування не перевищила 120 хвилин.

Маринування в «неправильному» посуді

Мідні та алюмінієві ємності не підходять для процедури: м’ясо може вийти менш смачним та дуже жорстким через реакцію металу з кислими компонентами маринаду. Маринувати м’ясні шматочки в пластмасовому контейнері теж не варто: у продукт можуть потрапити шкідливі компоненти.

А ось використати скляні миски можна. Посуд з нержавіючої сталі – теж.

Exit mobile version