Субота, 5 Жовтня

Якщо забути поставити каструлю із супом у холодильник, то вже наступного дня страва може почати неприємно пахнути. Вживати таку страву в жодному разі не можна, особливо якщо в ній видно бульбашки: кип’ятіння навряд чи поверне свіжість.

Щоб кулінар не стикався з необхідністю виливати першу страву, каструлю з нею треба вчасно ставити на поличку холодильного пристрою. Ця рекомендація є цілком логічною. Та й відома багатьом.

А ось що робити, щоб суп не прокис того ж дня, коли він був приготовлений? На жаль, іноді господарки стикаються і з такою проблемою. Варто підкреслити, що страва може швидко стати непридатною до вживання через такі помилки.

Суп повільно остигав

Каструлю з приготованим супом не можна залишати на кухонній плиті навіть на 1-2 години: повільне охолодження може призвести до дуже швидкого прокисання.

Охолодження страви слід прискорити. Причому перші півгодини без допомоги холодильника. Достатньо встановити каструлю з усім її вмістом у тазик, заповнений холодною рідиною.

У каструлю із супом додали зелень

Бажання господині покласти в рідку страву якомога більше кропу, петрушки або базиліка цілком зрозуміле. І відмовлятися від цієї дії не варто: такі добавки помітно покращують смакові якості супу. Ось тільки зелень має опинитися не в каструлі, а вже в тарілці, в яку було налито одну порцію супу. У цьому випадку додатковий інгредієнт не встигне зіпсувати страву.

Exit mobile version