Субота, 28 Вересня

Зазвичай господині додають фарш, призначений для приготування котлет, цибулину. Цей овоч робить готову страву соковитішою, надає їй апетитний аромат. Але зовсім не обов’язково обмежуватися тільки цибулею. Є ще чимало овочів, які можна сміливо додавати в котлетний фарш.

Картопля

Достатньо додати дві картоплини у фарш, щоб замінити ними традиційні загусники. 

Овочі багаті крохмалем, тому вони відіграють стратегічну роль. Натріть коренеплід на тертці з дрібними осередками або пропустіть його через м’ясорубку. Додавання картоплі до фаршу для приготування котлет дає можливість врівноважити консистенцію маси. 

У процесі обсмажування котлетки не розвалюватимуться на сковорідці, що особливо важливо, якщо ви готуєте їх зі свинини. Також страва вийде ніжною і дуже соковитою, так що шкодувати про своє рішення вам не доведеться.

На один кілограм фаршу достатньо взяти 150 г картоплі. Можете заздалегідь відварити овочі, щоб отримати ще повітряніший і м’який кулінарний шедевр. Але ця хитрість актуальна, якщо йдеться про курячий чи індичий фарш.

Кабачок

Овощ унікальний, тому що він має нейтральні смакові якості. У ньому багато соку, присмак кабачка солодкуватий, а його текстура дуже ніжна, якщо піддати продукт термічній обробці. Отже, можна сміливо додавати цей інгредієнт у фарш для приготування котлет.

За допомогою кабачка можна відмовитись від великої кількості борошняних добавок. Котлетки вийдуть дієтичними, вони не перевантажуватимуть шлунок. Овоч віддасть свої соки страві, тому вона стане дуже смачною.

Потрібно натирати овоч на тертці з дрібними осередками, тому що пропускати його через м’ясорубку не рекомендується. На один кілограм фаршу достатньо 200 г цього продукту.

Купуйте молодий кабачок, тому що в ньому немає жорсткого насіння і м’якоті, яка має ватообразну текстуру. Завдяки цьому готовий кулінарний шедевр приємно вразить ваших близьких людей.

Морквина

Солодка та яскрава морквина також може бути додана у фарш для приготування котлет. У готовій страві з’являться помаранчеві вкраплення, які зроблять її святковою. Морквина надає котлетам тонкий смак, так що така трапеза точно принесе задоволення.

На один кілограм м’ясного фаршу беріть 150 г моркви, натертої на тертці з дрібними осередками. 

Використовуйте лише сирий овоч, адже варений продукт не зробить котлети соковитими. Окрім цього, термічна обробка моркви значно збільшить калорійність готового кулінарного шедевра.

Білокачанна капуста

Доступний овоч перетворює смакові якості котлет на краще. 

Можете додавати у фарш дрібно нарізану капусту або продукт, який перебитий в чаші блендера. Можна замінити білокачанний овоч на цвітну капусту, тому що результати теж приємно дивують. 

Бажано проварювати продукт перед його додаванням у фарш, щоб котлети вийшли дуже ніжними та соковитими. Однак не забудьте дати овочеві стекти, адже в іншому випадку в заготівлю потрапить зайва волога, через що котлети розвалюватимуться на сковороді.

Якщо ви вирішили додати у фарш капусту, варто збільшити кількість загусників. Зверніть увагу на вівсяні пластівці, перебиті у блендері. На один кілограм фаршу буде достатньо 200 г капусти.

Баклажани

Додайте у фарш баклажани, щоб котлети порадували приємним ароматом та соковитістю. Перед тим, як викладати овоч у масу, замочіть на 25 хвилин. Це дозволить позбутися гіркого присмаку продукту. Потім дрібно наріжте баклажан, пасируйте його, щоб зайва волога випарувалася.

Якщо говорити про ідеальні пропорції, то овоч по відношенню до м’ясного фаршу береться з розрахунку 2:1. Щоб кулінарний шедевр порадував своєю ніжністю, обов’язково очистіть баклажан від шкірки.

Буряк

Дуже яскравий і цікавий продукт, який зробить котлети солодкуватими та привабливими. Додавати у фарш необхідно варений буряк, натерши його на тертці з дрібними осередками. Позбавтеся зайвого соку, віджавши продукт після термічної обробки. На один кілограм фаршу достатньо 300 грамів буряка.

Не варто ігнорувати інші інгредієнти: яйця, дрібно нарізану зелень, часник і так далі. Завдяки цьому ви отримаєте ідеально смачні котлети, від яких не відмовиться жоден член сім’ї!

Exit mobile version