Середа, 25 Вересня

Можна скільки завгодно говорити, що слова нічого не означають, проте паразити у нашій промові не лише засмічують її, а й блокують фінансові потоки, руйнують стосунки та навіть життя. Від яких конкретно фраз краще відмовитися, щоб жити щасливо та рясно?

Фрази, які блокують гроші

«Мені незручно брати гроші»

Одна з найпопулярніших фраз, які блокують надходження фінансів. Чому, наприклад, митці не можуть брати гроші за свої картини, а бізнес-консультанти соромляться називати вартість своїх послуг? Справа в тому, що грошам дали безліч визначень, у тому числі “гроші – зло” і “гроші – бруд”.

Щоб уникнути незручності, уявіть, що за вашу працю платять… гречкою. Замініть собі слово «гроші» на «гречку». Ви не можете просити гроші, але точно можете попросити гречки, щоб нагодувати свою сім’ю.

Можна взагалі не вимовляти слово «гроші». Заявіть світу про свою потребу за допомогою фрази «Мені потрібна n-а сума» і подивіться, як воно відгукнеться вам. Клієнти, начальники, чоловіки, діти — всі люди, через які приходять до вас гроші, це і є проявом світу. Зрозумійте, що світ дає вам гроші через інших людей.

“У мене немає грошей”

Одна з найстрашніших фраз. Саме слово “ні” перекриває можливості. У той момент, коли ви вимовляєте: “У мене немає грошей”, залізобетонним блоком перекриваєте собі будь-які фінансові потоки. Все, що пов’язане з грошима, просто не може прийти. Ви не бачите можливі варіанти вирішення фінансових проблем.

Знайдіть у себе монетку, хай це буде гривня, і скажіть собі: “У мене є гроші, просто я хочу більше”. Покладіть цю монетку перед собою і усвідомте, що вони дійсно є. Усі у цьому світі мають гроші! Нехай це гривня, але вона ваша! Усвідомивши фразу “у мене завжди є гроші, просто я хочу більше”, всі залізобетонні блоки, які ви виставили словом “ні”, не відразу, але зваляться.

Проста фраза дасть можливість побачити пропозиції про іншу роботу, високооплачувану посаду або бізнес. А якщо хочете позбутися боргів та кредитів, замініть фразу «У мене немає боргів та кредитів» на «Я живу на власні вільні гроші».

«Я хочу багато грошей»

“Гроші – це цифри”. Можна скільки завгодно говорити: “Я хочу більше заробляти” або “Я хочу багато грошей”. Нічого не зміниться до тих пір, поки ви не скажете бажану цифру. Наприклад, “Щомісячно я хочу отримувати 15 тисяч гривень”.

Якщо зараз ви заробляєте 10 тисяч, а хочете 15, то, озвучивши цифру, ви вихоплюватимете з поля інформацію чи пропозиції, де зможете отримати саме цю суму.

Фрази, що псують відносини

“Я ж тобі казала”

Ця фраза зовсім не про те, як можна донести інформацію до людини, а про свою гординю. Говорячи це, ви припускаєте, що розумніші і практичніші. Ви принижує людину і створюєте негативне поле, яке тисне на іншого. Не дивуйтеся, що після такої фрази раптом подряпаєте машину або розіб’єте коліно. За законом миру та порядку обов’язково відбудуться якісь непорозуміння.

Замініть фразу “Я ж тобі говорила” на “Ти розумний, ти тепер знаєш, як це треба виправити” або “А може, краще зробити ось так?”

«Не вчи мене жити»

Фразу «Не вчіть мене жити» діти часто адресують своїм батькам, а ті у відповідь: «Яйця курку не вчать». Такими фразами люди блокують будь-яку нову інформацію. Коли людина йде на курси навчання фінансової грамотності або підвищення духовності, всередині неї продовжує працювати ця фраза. Вона не може сприймати нові знання і використовувати їх у своєму житті, тому що фрази «Не вчи мене», «Та відчепись від мене», «Досить твоїх моралі» блокують все.

Замініть їх на “Покажи мені своїм прикладом” або “А як ти це робиш?”

Можливо, ви вимагаєте, чого не робите самі. Наприклад, мама часто каже дитині: “Прибери у своїй кімнаті”. Але якщо заглянути до її шафи, сумочки чи косметички, чи завжди там порядок? Якщо так — чудово, якщо ні, вона не має права вимагати цього. Не треба вчити інших, почніть із себе! Наочно показуйте своїм прикладом.

Зрозуміло, слів-паразитів, які отруюють життя, набагато більше. Проте перелічені вище фрази — найпопулярніші. Вони мають потужну руйнівну силу. Щоб запобігти їхньому впливу, важливо стежити за собою та виключати зі своєї мови. А також замінювати на ті висловлювання, які відкривають фінансові потоки, гармонізують відносини і роблять життя щасливим.

Exit mobile version