Понеділок, 23 Вересня

Млинці іноді печуть із запасом, сподіваючись, що потім їх можна буде розігріти або навіть приготувати щось на вечерю. Трапляється і так, що за час зберігання в холодильнику вони завітрюються, стають сухими, ламкими і розігріти їх вже, а тим паче чимось смачним начинити стає проблематично.

Розкажемо, як найкраще вчинити в такій ситуації: як зберегти млинці та як потім розігрівати.

Чи можна розігрівати

Найпростіше це зробити в мікрохвильовій печі, якщо млинці не засохли. Можна полити сметаною, додати вершкове масло і розігріти в духовці. Можна просто на сковороді з олією – варіантів маса.

Що робити, якщо млинці засохли

Можна реанімувати, якщо шкода їх викидати. Для цього в металеву миску потрібно набрати теплої води, поставити всередину тарілку з млинцями, накрити кришкою і прибрати в мікрохвильову піч.

Однак простіше розігріти їх на одній тарілці разом із склянкою води протягом 3 хвилин та на потужності 600 Вт.

Як зберегти млинці

Щоб тонкі млинці не засохли, їх можна прибрати в контейнер, накрити кришкою і поставити в холодильник. Але довго вони так не протягнуть.

Куди практичніший варіант – заморозити. Для цього залишки млинців складають конвертиком, згортають трубочкою, трикутником – як завгодно. Потім заготовки розкладають на дошці або підносі, прибирають у морозилку на пару годин, а коли млинці схопляться, прибирають у пакет або контейнер і поміщають на тривале зберігання.

Що приготувати із заморожених млинців

По суті – це той же напівфабрикат, який купує в магазині всякий, кому ліньки готувати. Розморожують млинці в мікрохвильовій печі, а потім обсмажують на сковороді з вершковим маслом.

Exit mobile version