Субота, 4 Травня

Рибний суп є чудовою корисною стравою, за допомогою якої можна внести нотку різноманітності до звичного раціону. Рибні супи виходять ніжнішими і насиченішими за м’ясні. Однак не всі господині готують страву правильно.

На які нюанси слід звертати увагу

Співвідношення води та солі

Якщо влити занадто багато рідини, то суп виходить прісним, зі слабким смаком. Через нестачу рідини смак, навпаки, виходить надто концентрованим. Тому варто на кілограм продукту брати близько 1,5-2 літрів води. Сіль теж відіграє важливу роль. Вона має лише посилити смакові якості риби. Тому на вказаний об’єм води та риби варто брати не більше чайної ложки солі.

Суп із солоної та річкової риби

Далеко не всі господині знають про те, що солона риба може стати відмінним варіантом для приготування супу. Однак продукт потрібно попередньо обробити. Для цього в глибоку миску вливають достатньо нежирного молока і залишають рибу на дві години. З річкової риби уха виходить неймовірно смачною та ароматною. Однак у такої риби може бути характерний аромат і присмак. Тому досвідчені кухарі рекомендують вимочувати рибу у воді з невеликою кількістю оцту.

Коли вводити спеції

При приготуванні юшки часто використовуються прянощі, які ідеально поєднуються з рибою. Але не всі господині знають, коли їх слід додавати. Досвідчені кухарі вводять спеції ближче до кінця приготування. Коли до фіналу залишиться дві хвилини, юшку можна приправити. Набір прянощів може бути різним. Найчастіше використовують лавровий лист, чорний перець, базилік, гранульований часник.

Exit mobile version