П’ятниця, 22 Листопада

Не всі відчувають симпатію до супів, тому що господиням рідко вдається приготувати першу страву вишуканою і витонченою. Проте за допомогою деяких хитрощів професійних кухарів можна готувати не гірше, ніж у ресторані.

Про які секрети смачного супу потрібно знати

Тільки охолоджене м’ясо

Не так важливо, на якому м’ясі ви вирішили готувати бульйон: за правильного підходу можна отримати гідний варіант. Однак варто пам’ятати про те, що смак супу, приготовленого з розмороженого м’яса, виходить біднішим. Тому вибирати потрібно охолоджений продукт, який не заморожувався.

Традиційне м’ясо на кісточці

Якщо ви хочете, щоб суп вийшов насиченим, наваристим та ароматним, то найкращим варіантом стане м’ясо на кісточці. Варити шматок варто у цілісному вигляді. Завдяки цьому суп стане набагато смачнішим.

Переваги супу-пюре

У багатьох ресторанах подають саме супи-пюре, тому що вони виходять витонченими та смачними. Тому варто урізноманітнити своє меню саме такою стравою. Суп-пюре стане ніжнішим, якщо в процесі приготування використовувати вершки, а при подачі додавати невеликий шматочок вершкового масла.

Важлива роль вогню

Багато хто хоче приготувати суп швидко, тому обирають максимальну потужність вогню. Такий підхід не можна назвати правильним. Інтенсивна термічна обробка позбавляє страву особливого аромату та глибокого смаку. Професійні кухарі вважають за краще томити супи на повільному вогні.

Інтенсивний аромат грибного супу

Якщо ви любите грибні супи, то завжди намагайтеся тримати на кухні сушені гриби. Вони роблять страву більш насиченою та смачною. Їх можна додавати до свіжих чи заморожених грибів.

Лавровий лист

Не варто готувати суп без використання даної прянощі, адже лавровий лист надає страві особливого аромату і потрібного відтінку смаку. Важливий момент у тому, що його потрібно своєчасно вводити. Найкраще відправляти лавровий лист за 10 хвилин до повної готовності і не забути дістати його з каструлі.

Лимонний сік

Не всі господині використовують сік цитрусових для заправки, що є недоглядом. Відтінок смаку та аромат лимона здатні “оживити” навіть звичайнісінький суп. Якщо ви бажаєте досягти ще більшого ефекту, то використовуйте не тільки лимонний сік, а й цедру.

Правильно розраховуйте кількість води

Це дуже важливе правило, від якого залежить смак супу. Кількість води важливо розраховувати з огляду на те, що частина рідини випарується в процесі варіння. Варто пам’ятати, що введення додаткової води погіршить смакові якості вишуканої першої страви.

Введення спецій та солі

Не всі знають про те, що для супу не потрібно багато приправ: страва сама по собі є дуже ароматною і насиченою. Спеції можуть лише “забити” основний смак супу, що стане не найкращим рішенням. Намагайтеся вводити спеції в обмеженій кількості ближче до фіналу приготування. У той же час вводимо і сіль.

Враховуйте час варіння компонентів

Якщо ви не хочете, щоб компоненти супу втратили форму, вам варто знати про час приготування кожного продукту. Щавель, шпинат та будь-яку іншу листову зелень варять не більше 7-10 хвилин. На суцвіття броколі йде менше – близько 7 хвилин.

Якщо ви вводите до складу супу томати, вони будуть готові вже через 5 хвилин після додавання. Картопля звариться за 10-20 хвилин. Точний час залежить від форми та розмірів коренеплоду. Така ж кількість часу потрібна і ріпі.

Близько 10 хвилин також потрібно і часточкам моркви. Буряк варять довше – не менше години. Капуста буде готова за 50 хвилин після додавання. Гороху потрібно щонайменше 40 хвилин, а квасолі – щонайменше 50. Пам’ятайте у тому, що бобові культури попередньо замочують.

Морепродукти будуть готові вже за кілька хвилин, оскільки вони продаються у готовому замороженому вигляді. Якщо ви вводите до складу супу вермішель, то не забудьте обсмажити її перед додаванням в суп. Це допоможе зберегти макаронному виробу форму. На їх приготування піде п’ять хвилин.

Інші крупи готуються відповідно до часу, зазначеного виробником.

Exit mobile version