П’ятниця, 11 Жовтня

У зоні, так скажімо, цвілевого ризику в першу чергу знаходиться нарізаний хліб, який набагато частіше, ніж цілісні буханці, виявляється у нашому кошику для покупок. Нарізають батон на скибки в заводських умовах, дотримуючись при цьому всіх необхідних санітарних норм.

Однак поспіхом працівники хлібозаводів не чекають того моменту, поки буханець охолоне. Так і виходить, що він виявляється упакованим ще теплим або зовсім гарячим. Через це площа для утворення конденсату збільшується в десятки разів – можливо, вам навіть доводилося зустрічати «запітнілу» упаковку зі свіжим хлібом усередині.

Тепер, коли ми розібралися, чому такої неприємності, як цвіль, особливо схильний нарізаний хліб, пропонуємо вам дізнатися, що ж варто зробити, щоб уберегти продукт від грибка, а себе, відповідно, від отруєння.

Отже, насамперед після приходу додому поспішіть розкрити упаковку. Таким чином ви надасте до буханця помірний доступ повітря. Не варто боятися, що батон відразу ж перетвориться на сухар – якщо він був випечений за всією технологією, цього не станеться.

Втім, є ще один варіант: щоб захистити хліб від плісняви, його можна загорнути у папір.

Exit mobile version