Вівторок, 21 Травня

Найскладніше – це пережити період, коли за вікном уже холодно, а опалення досі не вмикають. Зігрітися в квартирі не так складно, порівняно з тим, як висушити випрану білизну.

Власники пральних машин з функцією сушіння можуть зітхнути спокійно, а решті доводиться постійно викручуватися. Ось кілька популярних у народі методів сушіння білизни.

  1. Перш за все, потрібно увімкнути режим додаткового віджиму, якщо дозволяє тип тканини.
  2. Далі прискорити сушіння білизни можна, загорнувши речі в рушник. Так можна вчинити зі светрами або джинсами або іншим необхідним предметом гардеробу, але після цього доведеться сушити рушник. Махрові тканини добре вбирають вологу. Загорнувши одяг у рушник, потрібно згорнути його у щільний рулон. Можливо, потрібно повторити процедуру неодноразово.
  3. Після цього можна розкласти річ на дошці для прасування, накрити тонким матеріалом і прасувати на високій температурі. Якщо прасувати мокрий одяг не проклавши тканину, він може розтягнутися.
  4. Замість праски можна використовувати фен. В цьому випадку одяг зручніше розвісити на вішалці. Особливу увагу потрібно приділити швам та іншим ущільненням. Феном методично проводять вгору та вниз, а також праворуч наліво. Надовго затримуватись на одному місці не можна.

Практика показує, що так випраний одяг сохне швидше, ніж якби його залишили на протягу або біля опалювального приладу.

Exit mobile version