П’ятниця, 20 Вересня

Якщо ви хочете, щоб котлети змогли здивувати своєю соковитістю та приємним смаком, то вам варто регулярно пробувати нові та несподівані поєднання компонентів. При дотриманні певних правил можна приготувати дуже якісну та апетитну страву.

Про що варто пам’ятати під час приготування котлет

Важлива роль колотого льоду

Цей компонент вводять до складу страви, незалежно від того, які компоненти ви використовуєте. Колотий лід здатний надати незвичайної пишності. Вводять його на фінальній стадії роботи з фаршем.

Вершкове масло

Якщо ви не хочете, щоб котлети вийшли надто прісними та сухими, то не забудьте ввести хоча б невеликий шматочок вершкового масла. Особливо актуально це правило для котлет з яловичини та курки.

Свинина

Цей сорт м’яса соковитіший і жирніший, тому з його допомогою доводять до досконалості фарш з більш дієтичних компонентів. Частка свинини, зазвичай, становить 30% від загальної маси.

Правильно вводьте цибулю

Найчастіше в котлетний фарш вводять сиру цибулю. Однак такий прийом не завжди покращує якість страви. Так, котлети виходять соковитими, але не весь запах і смак сирої цибулі зникає. Тому досвідчені кухарі вважають за краще вводити цибулю, яка була заздалегідь обсмажена.

Вершки

Не всі господині знають про те, що цей компонент дозволить котлетам придбати приємну консистенцію та апетитний відтінок смаку. На кілограм м’яса прийнято купувати 100 мл вершків.

Не готуйте одразу 

Не варто після приготування фаршу моментально приступати до смаження. Це не найкраще впливає на якість страви. Варто близько години тримати продукт у холодильнику для того, щоб досягти ідеального результату.

Правильне смаження

Спочатку котлети потрібно обсмажити протягом кількох хвилин із двох сторін на досить сильному вогні. Завдяки цьому з’являється скоринка. Тільки після цього страву можна тушити або доводити до готовності в духовці.

Exit mobile version