Середа, 8 Травня

Минулого року космонавт Міжнародної космічної станції зняв загадкові блакитні сфери в небі. Обсерваторія Землі NASA також поділилася фотографією минулого року, незабаром після того, як вона була зроблена. Знімок був зроблений під час проходження МКС над Південно-Східною Азією. Однак кулі, які здаються позаземними за своєю природою, не такі загадкові, як ви думаєте.

Обсерваторія Землі спостерігає за нашою планетою, поки Міжнародна космічна станція робить свій обхід, шукаючи все, що може допомогти вченим навчитися та краще зрозуміти речі. Раніше обсерваторія сфотографувала нещодавно народжений острів у Тихому океані . Ця фотографія, а також ця фотографія таємничих блакитних сфер у небі можуть надати вченим нові дані для дослідження.

Фотографія таємничих блакитних сфер у небі була зроблена членом екіпажу Експедиції 66 і була отримана 30 жовтня 2021 року – майже рік тому. Знімок був зроблений за допомогою цифрової камери Nikon D5 з фокусною відстанню 28 міліметрів, зазначає Обсерваторія Землі NASA у дописі на своєму веб-сайті.

Незважаючи на те, що фотографія може викликати занепокоєння у тих, хто дивиться на неї поза контекстом, не варто боятися таємничих блакитних сфер. Натомість обидві сфери мають логічне та обґрунтоване обґрунтування свого існування, кажуть у NASA. Перша сфера, яка розташована поруч із нижнім центром зображення, є ударом блискавки.

Зазвичай вони приховані хмарами. Однак, оскільки хмари не були надзвичайно важкими в цьому регіоні світу, астронавт на МКС зміг сфотографувати таємничу блакитну сферу в небі, яку ви бачите на зображенні вище.

Друга таємнича сфера, яка з’являється вздовж правого краю зображення, насправді є Місяцем. Наш Місяць є природним відбивачем світла, тому щоночі він виглядає так само яскраво, як і на небі. Однак цієї конкретної ночі, через те, де він був по відношенню до фотографа, він більше схожий на таємничу блакитну сферу в небі, а не на Місяць, на який ми дивимося щодня.

Тим не менш, навіть з цими більш приземленими поясненнями, що стоять за сферами, бачити ці сяючі блакитні кулі, що ширяють у небі, захоплююче, а саме зображення дуже захоплююче. Сподіваємось, ті, хто перебуває на борту Міжнародної космічної станції, продовжуватимуть робити виняткові фотографії, подібні до цієї, доки НАСА не виведе з експлуатації МКС десь у 2030 році.

Exit mobile version