П’ятниця, 10 Травня

Завдяки успішному запуску «Артеміди I » NASA подвоїло зусилля, щоб зробити подорожі в глибокий космос – і повідомляється про майбутні подорожі на Місяць і Марс – легшими. Ми вже повідомляли про те, чому система космічного запуску, яка використовується для місії Artemis, не є стійкою, але тепер NASA випробувало нову технологію двигуна, яка може скоротити паливо, необхідне для цих місій.

Нова технологія називається обертовим детонаційним ракетним двигуном або RDRE. Ця силова установка використовує детонації для створення тяги. Для цього технологія покладається на прискорення надзвукового екзотермічного фронту, який подібно до того, як ударна хвиля проходить через атмосферу після вибуху, створює поштовх, що може полегшити побудову далекого космосу.

Суть конструкції полягає в тому, щоб споживати менше палива, а також забезпечувати більшу тягу, ніж поточні силові установки, на які покладаються NASA та інші ракетобудівні компанії. Використання меншої кількості палива полегшує підготовку цих космічних кораблів до далекого космосу, оскільки ви можете дозувати меншу кількість палива, яке не буде обтяжувати ракету під час її зльоту.

Завдяки успіху цього випробування NASA тепер розглядає можливість створення робочого, повністю придатного для багаторазового використання RDRE вагою 10,00 фунтів, який потім можна буде порівняти з характеристиками традиційних рідинних ракетних двигунів, таких як ті, що використовуються в системі космічного запуску. Якщо ці тести теж виявляться успішними, а порівняння вдасться, це може кардинально змінити наше ставлення до далекого космосу в майбутньому.

Це не єдиний спосіб, за допомогою якого NASA дивиться на революцію в далекому космосі. Повідомляється, що космічне агентство розглядає космічні кораблі з ядерним двигуном, які дозволять космічним кораблям подорожувати на великі відстані без рідкого палива. Це також значно скоротило б подорож до Марса, з шести місяців до 45 днів.

Exit mobile version