Нове дослідження може запропонувати нам новий підхід до космічних подорожей у майбутньому. Людство давно мріяло дослідити останній рубіж, простір за межами нашого власного, де такі планети, як Марс, Юпітер і навіть планети, які ми бачили лише за допомогою телескопів, були б якимось чином доступні. Але дві речі завжди стримували нас: відстань від нашої планети до них і час, який знадобиться, щоб її перетнути.
Однак тепер інженери та вчені, можливо, винайшли спосіб експоненціально прискорити космічні подорожі. Тоді це може зробити можливим подорож до таких планет, як Юпітер, всього за кілька місяців. Дослідники запропонували цю ідею в новій статті, опублікованій у Frontiers in Space Technology.
Ідея, що лежить в основі нового методу космічної подорожі, називається динамічним ширянням і базується на тій самій механіці, що використовується для польоту морських птахів. По суті, система працює, створюючи підйомну силу, відбираючи потужність у напрямку середовища, що дме над космічним кораблем. Це створить прискорений потік у перпендикулярному напрямку.
Це справді дуже складна думка, яку дослідники пояснюють набагато краще у своїй статті. Але головне, що тут потрібно взяти до уваги, це те, що це відкриє двері для набагато швидших космічних подорожей, те, що ми всі намагаємося знайти додаткові шляхи покращення.
Наприклад, пілотована місія на Марс дозволить астронавтам у космосі на шість місяців. Якби ми змогли скоротити час, необхідний для космічної подорожі, це також знизило б ризик для структури їхніх кісток та інші проблеми щодо їхнього тіла. Це також усуне велику кількість потреби у використанні палива, яке може бути досить дорогим для довгострокових космічних кораблів.
З наближенням успіху «Артеміди I» можливість винайти нові способи вдосконалення космічних подорожей може буквально змінити майбутнє подвигів людства у дослідженні Всесвіту. Можливо, цей новий метод можна використати для розробки нових типів космічних кораблів, які дозволять нам діставатися до нових місць ще більш ефективними способами.