П’ятниця, 22 Листопада

Пошуки необмеженої та чистої енергії тривали довго: понад п’ятдесят з гаком років ми намагалися знайти нові шляхи боротьби зі зміною клімату, а також запропонували кращі енергетичні рішення. Однією з проблем, яка давно шкодить виробництву енергії, є наявність способу зберігати надлишок енергії, щоб вона не зменшувалася з часом. Проблема, яку можна вирішити за допомогою гравітаційних батарей.

По суті, це рішення ґрунтуватиметься на тому, що надлишок електроенергії, виробленої вітром, сонцем та іншими відновлюваними джерелами енергії, накопичуватиметься в батареях, виготовлених із великої маси, замість того, що ви використовуєте у своєму мобільному телефоні. Потім ці масові вантажі будуть підніматися високо і зберігатися там, щоб опускатися, коли вам знадобиться додаткова потужність, створюючи таким чином гравітаційну батарею.

Ця ілюстрація показує, як енергія використовується для створення потенційної енергії, демонструючи, як працюватиме гравітаційна батарея. Джерело зображення: LuckySoul / Adobe

Але як це працює як акумулятор? Основна ідея викладена в статті, опублікованій на Big Think, і насправді вона дуже проста. Подумайте про те, як працює гравітація. Коли м’яч котиться з пагорба, він створює енергію, тому що м’яч перебуває в русі, і ця енергія спочатку почалася з витрачання енергії, щоб перемістити м’яч вгору по пагорбу. Той самий принцип застосовується до цих гравітаційних батарей.

Використовуючи енергію для переміщення масових вантажів угору по великому вертикальному тунелю, наприклад шахтному стволу, ми, по суті, витрачаємо цю енергію. Але, оскільки вантаж маси (яким може бути пісок, каміння, бруд або щось інше) піднято, тепер ми можемо його скинути, створюючи додаткову енергію. Отже, хоча це не стандартна батарея, гравітаційна батарея все ще може працювати як рішення для накопичення енергії, тільки не у звичайний спосіб, як ви думаєте.

Цю енергію вчені традиційно називають гравітаційною потенційною енергією, і хоча вона не є електричною за своєю природою, її можна легко перетворити, щоб отримати цю енергію від рухів гравітаційної батареї, а потім передати її в електричні лінії, щоб доставити її куди завгодно це необхідно. Це нестандартна ідея, але саме таке мислення часто сприяє найбільшим науковим проривам у нашій цивілізації.

Крім того, це не перший випадок, коли ми бачимо гравітацію, яка використовується для підзарядки батарей. Потяг, призначений для вічності, також використовує подібний тип процесу гравітаційної батареї, яка заряджається щоразу, коли поїзд спускається з пагорбів, дозволяючи йому їхати стільки, скільки колія дає можливість для підзарядки.

Exit mobile version