П’ятниця, 20 Вересня

Згідно з повідомленнями, Конгрес США проводить слухання з питань, пов’язаних з НЛО. Це перше слухання з цього питання в Конгресі США за понад 50 років.

Підкомітет з питань боротьби з тероризмом, контррозвідкою та розповсюдженням Комітету з розвідки Конгресу США проводить слухання сьогодні, у вівторок. Засідання розпочалося о 10:00 за східним часом. Після публічних слухань комітет планує провести приватні слухання щодо команди Пентагону з ідентифікації повітряних цілей та синхронізації управління.

Раніше представник штату Індіана Андре Карсон зазначав у Twitter, що це будуть перші слухання в Конгресі щодо НЛО з 1970-х років. Головуватиме на слуханнях демократ Андре Карсон. На слуханнях будуть присутні два свідки, заступник директора військово-морської розвідки Скотт Брей і заступник міністра оборони з питань розвідки та безпеки Рональд Моултрі.

Моултрі очолює групу з синхронізації бортових цілей управління. Група була створена після звіту Офісу директора національної розвідки Конгресу в червні 2021 року. У звіті зазначено, що з 2004 року було зафіксовано понад 140 НЛО, переважно військовими льотчиками, що неможливо пояснити.

У звіті не робляться висновки, зазначається, що поки немає доказів того, що це інопланетні або військові проекти інших країн. У той же час дослідники вважають, що ці спостережувані явища НЛО дійсно «представляють реальні об’єкти» і, схоже, відстають від технологічних можливостей Сполучених Штатів.

Але якщо в доповіді немає чіткого висновку про походження НЛО, це означає, що дослідження цих явищ дуже важливо для інтересів Сполучених Штатів.

“UAP чітко визначають проблеми безпеки польотів і можуть створювати проблеми для національної безпеки США”, – йдеться у доповіді. Крім того, “безпеки в першу чергу стосуються того, як пілоти обробляють все більш хаотичний повітряний простір. UAP також можуть становити виклик національної безпеки, якщо вони є платформу збору іноземних ворожих сил, або щоб продемонструвати, що потенційна іноземна ворожа сила розробила проривні або руйнівні технології».

Exit mobile version