Ціни на гаджети продовжуватимуть зростати, що зробить відчуття випадкового падіння смартфона або планшета та спостерігання за тим, як екран розбивається на тисячі частин, ще більш болісним. Але що, якби екрани були найміцнішою частиною сенсорного пристрою? Це майбутнє, над яким LG дуже старанно працює.
Здається, перевагам OLED-екранів немає кінця. Вони споживають менше енергії, дозволяють робити пристрої тоншими та легшими, а з точки зору якості зображення вони значно перевершують РК-дисплеї та старіші технології відображення, маючи яскраві кольори та приємний для ока рівень контрастності. На відміну від РК-панелей, OLED-екрани також можуть бути сконструйовані таким чином, щоб вони були гнучкими та пластичними, не перешкоджаючи їхній роботі та не спричиняючи жодних незворотних пошкоджень.
Ми вже бачили такі пристрої, як телевізори та комп’ютерні дисплеї з постійною кривою для кращого заповнення периферійного зору користувача, і навіть екрани, які можна знову вирівняти для користувачів, які хочуть часто перемикатися між двома режимами відображення. Але LG працює над тим, щоб забезпечити гнучкість OLED-дисплеїв на невеликих пристроях, і сьогодні представила першу в світі 12-дюймову панель, яка одночасно є гнучкою та розтяжною, як гігантська гумка, що покращує її здатність витримувати знос.
12-дюймова панель може відображати повнокольорові RGB-зображення (LG не вказує, скільки кольорів вона здатна відтворити) і роздільну здатність 100 PPI. Це трохи нижче роздільної здатності екранів, таких як 12,9-дюймова панель в iPad Pro, яка досягає 264 пікселів на дюйм, але впустіть цей iPad на тротуар, і ви, ймовірно, побажаєте, щоб у нього було найновіше та найкраще від LG.
Цю 12-дюймову панель можна розтягнути на цілих 2–14 дюймів по діагоналі, а потім повернути до початкового розміру, не вимагаючи гарантійних вимог. Його базова структура використовує S-подібні мікродротяні структури, які діють як пружини, щоб пристосуватися до розтягування, і хоча технологія не зовсім на тому етапі, коли ви можете розкришити планшет і запхати його в кишеню, як носовичок, він прив’язаний стрічковий кабель до електроніки, який забезпечує живлення та керування зображенням на екрані — LG вважає, що це ще один крок ближче до розширення можливостей використання OLED-дисплеїв.