За останні пару років MediaTek показала хороші результати в бізнесі чіпсетів. Після досягнення успіху флагманської системи на процесорі для смартфонів, що конкурує з відомим гігантом Qualcomm , MediaTek тепер починає працювати в індустрії чіпсетів VR, випускаючи свій перший чіпсет, спеціально створений для гарнітур VR. Згідно з повідомленнями, наступна Sony PlayStation VR2 буде працювати на першому чіпсеті MediaTek VR.
Під час саміту MediaTek Executive Summit, зокрема під час презентації першого чіпсета MediaTek для віртуальної реальності, компанія офіційно оголосила, що її перший чіпсет для віртуальної реальності буде працювати на майбутній Sony PlayStation VR2. Хоча він не надав багато деталей, він показав відвідувачам PlayStation VR2. Незважаючи на те, що його процесори використовуються в багатьох інших продуктах, це буде перший випадок, коли процесор MediaTek використовується в гарнітурі VR.
Це не зовсім несподівана новина, оскільки галузевий аналітик Мін-Чі Куо передбачив у травні, що наступне покоління PlayStation VR працюватиме на процесорі MediaTek. Це значний крок вперед для компанії, особливо з огляду на те, що чіпи Qualcomm живлять інші автономні та мережеві гарнітури VR. Перша PlayStation VR була дуже успішною, надаючи користувачам консолей простий і доступний варіант випробувати VR.
PlayStation VR2 від Sony надійде в продаж 22 лютого 2023 року. Ціна пристрою буде відрізнятися залежно від регіону, але в США він коштуватиме 549,99 доларів. Це значне підвищення ціни в порівнянні з існуючою моделлю, яка коштує приблизно вдвічі дешевше – 199,99 доларів. Новинка продаватиметься окремо або разом із Horizon Call of the Mountain за 599,99 доларів.
PlayStation VR2 пропонує такі характеристики, як 4K HDR OLED-дисплей із роздільною здатністю 4000*2040 пікселів. Дисплей матиме кут огляду 119 градусів і частоту оновлення панелі 90 і 120 Гц. Він матиме чотири камери для відстеження гарнітури та контролера з інфрачервоною камерою для стеження за очима. VR2 також запропонує 3D-аудіо з гарнітурою. Крім того, він запропонує тактильний зворотний зв’язок і адаптивні тригери.