Миття підлоги – стандартна процедура, без якої господині майже ніколи не обходяться при прибиранні в квартирі. Негативна сторона цього процесу – витрата великої кількості часу. Втім, є чимало можливостей значного прискорення процедури. Достатньо дотримуватися лише чотирьох простих правил, і покриття для підлоги стане чистим досить швидко. При цьому господарка заощадить сили.
Правильна підготовка до процедури
Перед тим, як приступити до миття підлоги, потрібно прибрати з приміщення всі речі, які завадять проведенню цієї процедури. Насамперед йдеться про столи та стільці. Здавалося б, це зрозуміле правило. І все ж багато господинь ігнорують цей етап, а потім дивуються, що прибирання забрало багато часу і сил.
Почекати з вологим прибиранням
Спочатку покриття для підлоги треба очистити «сухим» способом. Використовувати треба або віник, або пилосос. Якщо цього не зробити, то прибирання значно ускладниться. Погодьтеся, важко протирати вологою ганчіркою підлогу, на якій залишається багато пилу, піску та крихт.
Правильний порядок прибирання
Мити підлогу потрібно в тій частині приміщення, яка розташовується подалі від дверей. Проводити прибирання потрібно так, щоб поступово наближатися до виходу з кімнати. Причому знаходитись потрібно спиною до дверей. Такий підхід дозволить не залишати слідів на вологій підлозі, а отже, не протирати ті чи інші ділянки двічі.
Вода із добавкою
Не занурюйте ганчірку у просту воду. Спочатку у відро, заповнене рідиною, потрібно додати засіб для миття підлоги. Причому переборщувати із добавкою не треба: компонента має бути зовсім небагато. У результаті вийде суміш, яка ідеально впорається з виведенням забруднень із поверхні. На підлозі з’явиться блиск.