Якщо з’явилося бажання приготувати неповторний бульйон, саме час дізнатися, коли потрібно додавати свіжу зелень. Не тільки кріп чи петрушка – морква та зелена цибуля завжди знайдуть місце у бульйоні. Але якщо коренеплоди повинні варитися довго, то з травою багато хто діє неправильно.
Як зварити наваристий, прозорий та ароматний бульйон без зайвих фокусів
Золоте правило додавати зелень у тарілку того, хто про це попросить, не рятує.
По-перше, зовсім необов’язково кришити і нарізати кріп чи петрушку. Куди апетитніше вийде перша страва, якщо додати під час варіння цілу гілочку кропу або петрушки.
По-друге, додають трави за 5-10 хвилин до завершення приготування супу чи бульйону. Ось тільки після цього гілочки краще дістати та викинути. Зелень віддасть весь свій смак і аромат, а тому в тарілці вона виявиться зайвою та несмачною.
По-третє, якщо хочеться прикрасити готовий духмяний бульйон, то свіжий кріп або петрушку потрібно покришити і додати в тарілку, а не в каструлю – інакше бульйон може прокиснути.
А якщо говорити про сушену зелень, то її додають тільки в процесі варіння, інакше смакові та ароматичні якості зелені не встигнуть повністю розкритися.