Стрижка нігтів це звичайна гігієнічна процедура, яку ми робимо регулярно. Однак багато людей не знають, що з цією дією пов’язано безліч прикмет і забобонів, які можуть вплинути на нашу долю та здоров’я. Особливо небезпечно стригти нігті ввечері, коли настає час злих сил та магічних впливів. Чому так і як уникнути негативних наслідків?
Історія виникнення забобонів
Вважається, що у нігтьових пластинах ховається значна частина енергії людини, яка захищає її від несприятливих впливів. Зрізуючи нігті у темний час доби, ми втрачаємо цей захист і стаємо вразливими перед злими духами, псуванням та пристрітом. Крім того, обрізки нігтів можуть потрапити до рук недоброзичливців, які можуть використовувати їх для магічних ритуалів проти нас.
Це забобон має стародавнє коріння і пов’язане з тим, що в минулому люди не мали змоги добре висвітлювати своє житло у темний час доби. Стригли нігті при світлі свічки або багаття, ризикуючи поранитися або не помітити маленький шматочок нігтя. Такий шматочок міг бути помічений на вулиці або викинутий у сміття, де його могла підібрати зла людина чи тварина.
Також вірили, що якщо порізатися при стрижці нігтів увечері, через рану можуть вселитися злі сили.
Коли краще стригти нігті по днях тижня
Щоб уникнути неприємностей через стрижку нігтів, потрібно вибирати підходящий час для цієї процедури. Народна мудрість підказує, які дні тижня сприятливі для манікюру та педикюру, а які – ні.
- У понеділок краще не стригти нігті, оскільки це може призвести до розладу в сім’ї або прощання з коханою людиною.
- У вівторок можна стригти нігті, якщо хочете зміцнити своє здоров’я та імунітет. Але будьте обережні, щоб не спровокувати конфлікт із начальством чи колегами.
- У середу можна стригти нігті для покращення фінансового стану та успіху у справах. Але не робіть цього з 6 до 7 вечора, тому що це може призвести до розладу в сім’ї.
- У четвер можна стригти нігті для залучення любові та щастя. Але не робіть цього з 7 до 8 вечора, оскільки це може зруйнувати дружбу.
- У п’ятницю можна стригти нігті для прикраси свого зовнішнього вигляду та підвищення самооцінки. Але не робіть цього з 8 до 9 вечора, тому що це може накликати невдачу на своїх рідних.
- У суботу можна стригти нігті для позбавлення від негативної енергії та очищення аури. Уникайте цього в період з 9 до 10 години вечора, інакше ви ризикуєте порушити гармонію у відносинах з коханою людиною.
- У неділю краще взагалі не стригти нігті, оскільки це може принести лихо та хворобу. Це день відпочинку та шанування Бога, тому не варто займатися мирськими справами.
Як уникнути наслідків, передбачених у прикметах
Якщо ви все-таки зважилися на стрижку нігтів увечері або в несприятливий день, то не впадайте у відчай. Існують способи, як уникнути або послабити негативні наслідки, передбачені у прикметах. Ось деякі з них:
- Спалити або закопати обрізки нігтів, щоб вони не потрапили в чужі руки.
- Після стрижки нігтів помийте руки холодною водою і висушіть рушником.
- Після стрижки нігтів постукайте тричі по дереву або столу.
- Після стрижки нігтів скажіть: “Як я обрізав (обрізала) свої нігті, так нехай обріжуться всі мої біди”.
- Після стрижки нігтів помоліться або прочитайте змову на удачу та захист.
Висновок
Стрижка нігтів – це гігієнічна процедура, а й енергетична. Тому потрібно бути обережним і поважним до своїх нігтів і дотримуватися народних прикмет.