У тому, щоб очистити кухню від бруду та жиру, як правило, немає нічого складного – зробити це можна за допомогою будь-якого з професійних засобів. Проблема тільки в тому, щоб не подряпати і не пошкодити глянцеві меблі, тому уважно ознайомтеся зі списком заборонених прийомів та засобів – вони зведуть нанівець усі витрачені на підбір та облаштування кухні зусилля.
Жорсткі щітки
Бруд або засохлий жир на поверхнях не можна зчищати за допомогою жорсткої щітки через те, що вони залишають подряпини на блискучих фасадах – заполірувати їх, швидше за все, не вдасться. Тому агресивні матеріали варто замінити на м’якіші, наприклад, зубну щітку з м’якою щетиною.
Абразиви
Якщо до складу побутової хімії входять абразивні речовини, його не можна використовувати для глянсової кухні – в залишені, наприклад, порошком подряпини потім почне забиватися бруд, через що меблі швидко втратять свій привабливий вигляд.
Меламинова губка
Через цей засіб глянцеві меблі стають бляклими, ось чому меламінової губкою не можна чистити блискучі фасади.
Вологе прибирання
На мокрі після вологого прибирання фасади пил осідатиме в подвійному обсязі. До того ж, якщо меблі зроблені з МДФ або ДСП і покриті тонким шаром пластику, при контакті з вологою матеріали почнуть відшаровуватися, тому не використовуйте воду у великих кількостях і витирайте насухо кухню після прибирання.