Наприкінці квітня багато городників розпочали посадку моркви. У заключному місяці весни дачники займатимуться цією діяльністю активніше. Таким чином, настав час згадати про важливі правила посадки та вирощування популярної городньої культури.
Щільний ґрунт
Грунт, в який здійснюється внесення насіння моркви, має відрізнятися легкістю і пухкістю. Супісок та суглинок – відмінні варіанти. А ось посадка культури на ділянці з важким ґрунтом – це помилкове рішення. У цьому випадку, напевно, виникнуть проблеми з розвитком коренеплодів.
Спека
Морква погано реагує на високу температуру повітря. Дачник, який не захистив рослину від спеки, навряд чи зможе зібрати багато помаранчевих коренеплодів.
Тінь
Посадка моркви в затіненому місці – це явно не найкраще рішення. Рослина повинна отримати достатньо сонячного світла, інакше овочі не будуть великими.
Сухість
Популярна городня культура не найкраще «реагує» і на дефіцит вологи. Коренеплоди повинні формуватися в досить зволоженому ґрунті, інакше врожай неприємно здивує дачника бідністю та низькою якістю.
Свіжий гній
Цей різновид «органіки» шкідливий для моркви. По-перше, через гній форма коренеплодів змінюється не на краще. По-друге, рослина стає більш вразливою перед шкідниками.