Facebook розкритикували за навмисне розрядження акумуляторів телефонів користувачів

Смартфони є невід’ємною частиною нашого життя. Тепер ми покладаємося на них для виконання більшості щоденних завдань. Однією з найбільших проблем, з якими ми стикаємося, є розряд батареї. Наші телефони, які раніше працювали майже півтора дня, коли ми їх купили, більше не можуть підтримувати такий час автономної роботи. Це зниження головним чином пов’язано з додатками, які ми встановили та використовуємо. Але чи знаєте ви, що одна програма, якою зазвичай користуються майже всі, може швидко розрядити батарею, навіть не помічаючи цього? Ось подробиці.

Колишній співробітник Facebook звинувачує компанію в незаконному розрядженні телефонних батарей»

Джордж Хейворд, колишній співробітник Facebook, нещодавно зробив скандальну заяву. Він стверджує, що Facebook і Messenger мають можливість навмисно розряджати акумулятори смартфонів своїх користувачів. Цей процес, який називають «негативним тестуванням», дає змогу технологічним компаніям таємно розряджати акумулятори телефону користувача, щоб перевірити функції програми.

Колишній співробітник Meta, який сказав, що він відмовився проводити ці тести, описує діалог зі своїм босом так: «Я сказав менеджеру: «Це може зашкодити комусь», і вона сказала, що, завдавши шкоди кільком, ми можемо допомогти широким масам. Будь-який фахівець із обробки даних, який вартий уваги, знатиме: «Не шкодіть людям».

Хейворд, якого незабаром звільнили, подав позов проти компанії до Федерального суду Манхеттена. Основною основою позову є те, що користувачі Facebook можуть не мати доступу до своїх телефонів, коли їм це найбільше потрібно. Ден Кайзер підкреслив, що розрядка акумуляторів смартфонів користувачів становить для них небезпеку. Юрист додав: «Це незаконно і обурливо, що будь-хто може маніпулювати акумулятором мого телефону».

Одного разу під час його роботи в Meta компанія надала Хейварду внутрішній навчальний документ під назвою «Як проводити продумані негативні тести», який містив приклади того, як проводити такі тести. Це свідчить про те, що гігант соціальних мереж проводив подібні тести в минулому. Однак Meta ще не опублікувала заяву з цього приводу, але очікується, що вона буде опублікована найближчим часом.

Вас також зацікавить

Популярне