Meta почне стягувати $12 на місяць за верифікацію в Instagram

Meta Марка Цукерберга бере сторінку з підручника Ілона Маска в Twitter і з цього тижня запровадить платну перевірку в Instagram і Facebook.

Про нову програму під назвою Meta Verified, яка була оголошена через трансляційний канал Цукерберга в Instagram, користувачі зможуть підтвердити свій обліковий запис за допомогою офіційного посвідчення особи та отримати синій значок в обмін на 12 доларів США на місяць, якщо його придбати в Інтернеті, або 15 доларів США на місяць. якщо купувати через iOS.

Цукерберг позиціонує це як «додатковий захист від видавання себе за іншу особу» проти облікових записів, які видають себе за інші облікові записи, а також дозволить тим, хто платить за підписку, отримати прямий доступ до служби підтримки клієнтів.

«Ця нова функція спрямована на підвищення автентичності та безпеки наших сервісів», — каже Цукерберг. «Цього тижня ми запустимо в Австралії та Новій Зеландії, а незабаром і в інших країнах».

Пізніше програма пояснюється в блозі Meta як тестова, і компанія каже, що ще однією метою є допомогти перспективним творцям розширити свою присутність і швидше створити спільноту. Ще одна важлива примітка, яку чітко пояснює блог, полягає в тому, що не буде змінено облікові записи в Instagram і Facebook, які вже перевірені.

«У довгостроковій перспективі ми хочемо створити пропозицію підписки, яка буде цінною для всіх, включаючи творців, компанії та нашу спільноту в цілому», — додає Мета. «У рамках цього бачення ми розвиваємо значення значка перевірки, щоб ми могли розширити доступ до перевірки, і більше людей могли довіряти обліковим записам, з якими вони взаємодіють, автентичним».

Ті, хто платить за перевірку, також отримають кращу видимість і охоплення в таких областях, як пошук, коментарі та рекомендації. Підписки включатимуть «проактивний моніторинг» на предмет імітації облікового запису. Компанія також обіцяє більше «ексклюзивних функцій», але не уточнює подробиць.

«Ми також прагнемо постійно відстежувати та перевіряти повідомлення про порушення, а також вживати швидких заходів проти тих, хто намагається уникнути наших систем», — додає Мета.

Щоб мати право на платний бейдж підтвердження, облікові записи мають відповідати мінімальним вимогам до активності (історія попередніх публікацій і вік користувача має бути не менше 18 років). Облікові записи також повинні надати ідентифікатор, який збігається з назвою профілю та фотографією облікового запису, на який вони подають заявку.

Вас також зацікавить

Популярне