Microsoft інвестує у водорості, щоб зменшити викиди вуглецю

Останніми роками велика технологічна індустрія переживає величезне зростання завдяки таким компаніям, як Google, Amazon і Microsoftпровідний шлях. Однак це зростання коштує для навколишнього середовища, оскільки вуглецевий слід цих компаній продовжує збільшуватися. Енергія, необхідна для живлення величезних центрів обробки даних, які підтримують їхні послуги, а також енергія, споживана їхніми співробітниками та клієнтами, є основними факторами викидів вуглецю. Незважаючи на зусилля щодо переходу на відновлювані джерела енергії та підвищення енергоефективності, масштаб і швидкість їх діяльності ускладнюють повне пом’якшення їх впливу на навколишнє середовище. Тому для великих технологічних компаній важливо віддавати пріоритет стійкості та зменшувати свій вуглецевий слід, щоб пом’якшити негативний вплив своєї діяльності на планету. Microsoft є однією з таких компаній.

Як один із гігантів технологічної індустрії, Microsoft стикається з тривожною проблемою забруднення вуглецем, яка лише загострюється, незважаючи на зобов’язання стати вуглецево-негативною до 2030 року. У відповідь компанія звернулася до Running Tide, організації, яка спеціалізується на пом’якшенні впливу на навколишнє середовище. великих корпорацій. Компанія Running Tide, яка раніше співпрацювала зі Stripe і Shopify, має намір боротися з викидами вуглецю Microsoft, використовуючи океан як поглинач вуглецю.

Планується вирощувати ламінарію, або водорості, на біорозкладаних буях, які поглинатимуть вуглекислий газ перед тим, як опускатися на дно океану. Незважаючи на те, що це відносно новий процес, Running Tide заявила, що видалила менше 1000 тонн вуглецю під час досліджень і випробувань, з метою видалення до 12 000 тонн протягом двох років тільки для Microsoft. Хоча індустрія видалення вуглецю все ще перебуває на ранніх стадіях, інноваційний підхід, застосований Running Tide, може значно зменшити вуглецевий слід Microsoft, незважаючи на занепокоєння деяких вчених щодо потенційного впливу на екосистеми океану.

Вас також зацікавить

Популярне