Поради щодо оформлення офісу волонтерської організації

З початку війни в Україні кожен із нас став волонтером. Хтось робить заготовки, збирає медикаменти та відправляє на фронт, допомагає переселенцям, а хтось намагається інтегрувати свою допомогу в щось масштабне. Саме так з’явилося безліч приватних і можна навіть сказати «аматорських» організацій. Усіх їх, звісно, об’єднує одна ідея – допомога, проте щоб механізм структури працював налагоджено, долучалися однодумці, залучалися спонсори потрібно мати відповідне оформлення офісу. Адже саме воно продемонструє наскільки ви стабільні та розвіє сумніви, що скориставшись добротою просто пропадете забравши гроші. Розглянемо, як недорогий стілець для комп’ютера, просте оздоблення, декор стануть частиною гідного дизайну.

Дизайн

Вітається простота, велика кількість простору, ніяких зайвих предметів. Не обов’язково дотримуватися вишуканого дизайну, можна використовувати елементи мінімалізму, лофту або індустріального напряму. Кольорова гама – звісно, краще світлі основні тони. Додати до них варто живі та яскраві фарби. Вони пробуджуватимуть позитивні емоції, активуватимуть енергію. Також можна використовувати національні кольори.

Зонування

Окремо мають бути місця для персоналу, волонтерів, відвідувачів. Для цього знадобляться такі предмети меблів як:

  • недорогий стілець для комп’ютера;
  • просторий стіл;
  • стелаж;
  • полиці;
  • диван;
  • шафа;
  • стійка;
  • тумба.

На відміну від звичайного офісу, у волонтерському приміщенні необхідно продумати окрему локацію не тільки для звичайних відвідувачів, а й для зборів речей, їх сортування, реєстрації. Також важливо зробити кімнату, де можна відпочити, перекусити, зарядити гаджети.

Оздоблення

Таке саме, як й дизайн, можна використовувати класичне тинькування, поклеїти шпалери або пофарбувати поверхні. Загалом дозволяється навіть особливо не працювати над оздобленням, залишивши грубі характерні площини, переклавши більшу частину оформлення на декор.

Інтерактивні елементи

Крім самого оформлення, дизайну, декору й меблів, навіть найбюджетнішій організації потрібне технічне оснащення. Воно необхідне для комунікації, ведення обліку, просування ідеї, пошуку однодумців. Тому інтернет, планшет чи ноутбук, телефон, принтер будуть не зайвими.

Декор

Як не дивно, йому краще приділити увагу, адже навіть через декоративні елементи можна зробити своєрідне послання. Це можуть бути написи, що мотивують, ілюстрації, плакати, банери, що символізують досягнення та успіхи. Цікавий і не витратний варіант – графіка, нанесення зображень через трафарет. Не зайвими будуть інформаційні стенди, що розповідають про місію волонтерської організації.

Висновок

Для створення потрібної атмосфери в офісі, мотивування людей і злагодженої роботи просто необхідне гідне оформлення простору. Звичайно, не варто витрачати гроші та час на повноцінний ремонт. Якщо трохи доповнити оздоблення, внести кольори та декор, зручні меблі, всього цього можна досягти без особливих витрат.

Вас також зацікавить

Популярне