Twitter дозволить компаніям зберігати свої золоті галочки за 1000 доларів на місяць

Ілон Маск прагне перетворити нещодавно придбаний ним Twitter на прибуткове підприємство. У рамках цих зусиль компанія представила свою службу підписки під назвою Twitter Blue. Концепція проста: фізичні особи чи компанії платять 8 доларів на місяць за галочку підтвердження та додаткові пільги. Однак, схоже, Маск не задовольняється лише цією сумою. Згідно з останніми повідомленнями, Twitter прагне заробити на компаніях, які використовують платформу, стягуючи з них 1000 доларів на місяць , щоб зберегти свої золоті галочки. Ось деталі.

Незважаючи на те, що Twitter Blue почався погано, він якимось чином увійшов у наше життя. З цією послугою також стали доступними синя галочка для фізичних осіб і золота галочка для компаній. Однак Twitter, як повідомляється, прагне заробити на підприємствах, які використовують його платформу, стягуючи з них 1000 доларів на місяць, щоб зберегти їхні золоті галочки. Мовляв, компанії, які не сплатять мито, втратять свої золоті значки.

Крім того, Twitter розглядає можливість додавання плати в розмірі 50 доларів США на місяць за додавання бейджів до кожного облікового запису, пов’язаного з бізнесом. Програма Verified for Organizations, раніше відома як Blue for Business, дозволяє компаніям «підтверджувати та відзначати себе» на платформі та додавати значки до облікових записів своїх співробітників і афілійованих осіб. Ви можете переглянути публікацію аналітика соціальних мереж Метта Наварри на цю тему.

Почнемо з того, що ця інформація ще не була офіційно підтверджена Twitter . Однак, враховуючи останні заяви генерального директора Ілона Маска та борг компанії в 12,5 мільярдів доларів, це не неможливо. Тим не менш, стягувати 1000 доларів США на місяць з кожного підтвердженого бізнес-облікового запису не виглядає логічним. Розумніше було б встановлювати ціни залежно від розміру бізнесу або кількості підписників.

Вас також зацікавить

Популярне