Twitter стягуватиме плату зі своїх користувачів за двофакторну автентифікацію через SMS

Останнє повідомлення Twitter викликало неабиякий резонанс серед його користувачів. Схоже, що гігант соціальних медіа більше не підтримуватиме двофакторну автентифікацію на основі SMS (2FA) після 20 березня 2023 року. Якщо користувачі не перейдуть на Twitter Blue, який коштує 8 доларів на місяць на Android і 11 доларів на місяць на iOS або перейти на більш безпечний метод 2FA, вони взагалі втратять доступ до цієї функції.

Зараз атаки обміну SIM-картами стають все більш поширеними, і кожен, хто став їх жертвою, знає, наскільки руйнівними вони можуть бути. Навіть колишній генеральний директор Twitter Джек Дорсі чотири роки тому став жертвою цієї техніки. Легко побачити, як хтось може отримати доступ до ваших облікових записів, просто вкравши номер телефону, і це ризик, який не вартий уваги для багатьох користувачів.

Хоча офіційною причиною цієї зміни Twitter є підвищення безпеки, можливо, є більш просте пояснення. Надсилання SMS-повідомлень коштує грошей, і Twitter зараз не зовсім плаває в готівці. Ще до того, як Ілон Маск залучився, компанія поступово відмовлялася від 2FA на основі SMS.

Отже, що робити, якщо вони не хочуть втратити додатковий захист 2FA? Існують інші, більш безпечні способи захисту вашого облікового запису Twitter. Одним із варіантів є підписка на Twitter Blue, який пропонує додаткові функції на додаток до більш безпечного 2FA. Іншим варіантом є використання фізичного ключа безпеки, який є невеликим пристроєм, який ви підключаєте до комп’ютера або телефону для автентифікації ваших спроб входу. Нарешті, ви можете використовувати програму автентифікації, яка генерує унікальний код, який ви вводите разом із паролем для входу.

Підсумовуючи, хоча рішення Twitter припинити 2FA на основі SMS може спричинити певні незручності, зрештою це хороший крок для користувачів. Скасувавши цей менш безпечний варіант, Twitter змушує своїх користувачів застосовувати більш надійні заходи безпеки. Незалежно від того, чи вирішите ви перейти на Twitter Blue або використовувати іншу форму 2FA, важливо серйозно ставитися до онлайн-безпеки та робити все можливе, щоб захистити свої облікові записи.

Вас також зацікавить

Популярне