Запрацювала програма підтримки української онлайн-торгівлі: що отримають учасники

В складні часи український бізнес особливо зацікавлений в будь-якій практичній, фінансовій та експертній підтримці. Низку таких можливостей українським продавцям, дрібним та середнім виробникам надає програма підтримки української торгівлі. Ця ініціатива запрацювала нещодавно, про неї вже написало багато провідних ділових ЗМІ України. 

Серед співорганізаторів програми: Lifecell, monobank, Visa, OLX, Ringostat, агенція Webpromo, платформа Nazovni від МЗС України, сервіс аналітики Ringostat та платформа зі створення інтернет-магазинів Shop-Express. 

Більше деталей ви знайдете на сторінці програми з інформацією про організаторів, інформаційних партнерів та спеціальні пропозиції.

Які інструменти та послуги отримають учасники програми

Реєструючись у програмі, підприємці отримають доступ до набору корисних сервісів та послуг зі значними знижками, а подекуди безкоштовно. Всі вони в комплексі допоможуть заощадити гроші і при цьому зробити бізнес більш конкурентоздатним та продуктивним. Після реєстрації ви отримуєте: 

  • Безкоштовну реєстрацію та запуск інтернет-магазину на платформі Shop-Express зі знижкою на подальше використання. 
  • Аудит вже створеного інтернет-магазина від агенції Webpromo безкоштовно. Крім цього вам нададуть детальні рекомендації з покращення всіх складових. 
  • Підключення еквайрингу від monobank та знижка на використання послуги. 
  • Допомога від Visa в управлінні онлайн-продажами та пов’язаними бізнес-процессами. 
  • Бонус на баланс рахунку в сервісі аналітики та телефонії Ringostat. З допомогою цього інструменту бізнес може підвищувати ефективність інтернет-магазину та віддачу від вкладень у маркетинг. 
  • Доступ до лекцій і інтернет-маркетингу на платформі WebPromoExperts, які допоможуть отримати актуальні та максимально корисні знання з інтернет-реклами, SEO. 

Зазначимо, що програма має значний соціальний ефект. Ключова мета в сприянні розвитку бізнесу, укріпленню економіки України.

Вас також зацікавить

Популярне